Hyundai Staj Başvurusu 2021

Hyundai’de Staj

Dünya üzerinden en yüksek satış rakamlarına ulaşan markalardan birisi olan Hyundai, ülkemizde de hem araç hem de yedek parça üretimini gerçekleştirmektedir. Firmanın genel müdürlüğü İstanbul’da bulunurken kişilerin stajları için başvuracakları adres de burası olmaktadır. Bir yandan otomotiv mühendisleri için çok uygun olan firma, bir yandan da makine mühendisleri ve teknikerler için de büyük bir imkân sunmaktadır.

Hyundai Staj Başvuru ve Şartları

Hyundai bünyesinde staj yapabilmek için kişilerin yükseköğrenimlerine devam ediyor olması istenirken ilgili bölümlerde eğitim alıyor olmaları talep edilir. Eğer kişiler ilgili bölümlerde eğitimlerine devam ediyorlarsa müdürlüğe bizzat yapacakları başvurular ile birlikte stajlarına üretim merkezlerinde başlayabilirler. Bir aracın sıfırdan varoluşuna tanık olacak kişiler eğitimleri için büyük bir tecrübe edineceklerdir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Hyundai genel merkezine gerekli evraklar ile giden kişilerin stajları aynı gün içerisinde kabul edilebilmektedir. Bu aşamada ilk olarak kişilerden sigorta belgelerini okullarından alması istenirken sonrasında öğrenci belgeleri talep edilmektedir. Okudukları üniversitelerden bu belgeleri alan kişiler sonrasında kimlik fotokopilerini çektirerek merkeze başvuruda bulunurlar.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurularını ilkbahar aylarında alan Hyundai, stajlar için yaz aylarını tercih etmektedir. Genel olarak üniversitelerde eğitim alan kişiler için de en uygun zaman olarak yaz ayları belirlendiğinden adaylar için de bu durum sorun olmaz. Haziran ayının ilk gününden Eylül ayının son gününe kadar kişiler stajlarını Hyundai bünyesinde gerçekleştirebilirler.

Staj Başvurusu Sonuçları

Sonuçlarını bizzat giderek müdürlüğe yapan kişiler bir adım önde olurken kontenjan problemi olmadığı ve evrakların tamamlandığı durumlarda evet yanıtını aynı gün içerisinde alabilirler. Böylece staj tarihlerinden çok öncesinde staj yapacakları alanlar da belirlenmiş olacaktır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

2 Replies to “Hyundai Staj Başvurusu 2021”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir