ICBC Turkey Staj Başvurusu 2021

ICBC Turkey Staj Başvurusu

1986’da kurulan ICBC Turkey, ülkemizde bankacılık sektöründe çalışmalar gösteren yabancı kökenli bankalardan biridir. Genç ve dinamik bir banka olan ICBC Turkey, ülkemizde yaptığı bankacılık faaliyetlerinin yanında öğrencilere staj programları düzenleyerek onları bankacılıktaki birçok birimle ilgili eğitime tabi tutmakta ve stajını başarıyla tamamlayan öğrencilere uluslar arası bir bankada çalışabilme olanağı tanımaktadır. ICBC Turkey staj başvurusu ilanları bankanın internet sitesi adresinden ve kariyer sitelerinden takip edilebilir.

ICBC Turkey, ülkemizde bankacılıkla ilgili üniversite ve yüksek okullardaki bölümlerde okuyan öğrenciler için onları sektöre hazırlayarak kariyer yapma konusunda avantajlı hale getirmek amacıyla staj programı düzenlemektedir.

ICBC Türkiye staj başvurusu yapanlar arasında şartları taşıyan öğrenciler arasından mülakat yoluyla seçilen öğrenciler eğitime tabi tutulmaktadır. Office programlarını iyi derecede kullanabilen, yabancı dili kuvvetli ve insani ilişkiler konusunda başarılı olan ve verilen staj eğitimini başarıyla tamamlayanlar ise hem ülkemizde hem de bankanın yurt dışındaki diğer şubelerinde çalışabilme fırsatı yakalayabilmektedir. Kariyerini uluslar arası bir bankada yapmak isteyen herkes bu programa dahil olmak için başvurabilmektedir.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Bankamızın hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insangücü alımını gerçekleştirmek, çalışanlarımızın verimliliğini ve mutluluğunu, ücretlendirme, performans değerlendirme, kariyer planlama, eğitim ve benzeri insan kaynakları araçlarını kullanarak artırmaktır.

Bu anlayışla ICBC Turkey, çalışanlarının enerji ve yaratıcılıklarını ortaya çıkaran, yeteneklerini sergilemeye uygun bir iş ortamı yaratarak, etkin ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile motivasyonu yüksek, kurumuna bağlı çalışanlara sahip olma prensibini benimsemiştir.

ICBC Turkey, kendi elemanlarını yetiştirmeyi ve yönetici kademelerine taşımayı ilke edinmiştir. Bu amaçla hızlı gelişim ve değişimlerimize ayak uydurabilecek, Bankamız hedeflerini kendi hedefleri olarak benimseyen kişileri bünyemize dahil etmekteyiz.

Başvuruları buradan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir