Türkiye Finans Staj Başvurusu 2021

Türkiye Finans Staj Başvurusu

Ülkemizde faizsiz bankacılık sloganı ile faaliyet gösteren ve katılım bankacılığı yapan Türkiye Finans, öğrencilere staj yapma şansı tanıyarak onları katılım bankacılığı konusunda eğitiyor ve ileride sektörde iş sahibi olmalarını sağlıyor.

Bankacılığa Türkiye Finans ile atılmak isteyen öğrenciler, Türkiye Finans staj başvurusu ile bu imkandan faydalanabiliyor ve katılım bankacılığı yapan bu banka aracılığıyla sektöre hazır hale gelebiliyorlar. Bu staj için öğrencilerin bazı şartlara haiz olması gerekiyor. Bu şartların başında ise okulunun staj zorunluluğu bulunması geliyor. Sadece üniversite öğrencileri değil lise ve yüksek okulların ilgili bölümlerinde okuyanlar da bu staj programından faydalanabiliyor.

Lise öğrencileri için Ekim ve Haziran döneminde, üniversite ve yüksek okul öğrencileri için de Haziran ve Eylül döneminde düzenlenen bu staj programına dahil olmak için birkaç şart daha gerekmektedir. Türkiye Finans staj başvurusu için gerekli diğer şartlar öğrencinin ders notlarının yüksek olması, okulun staj zorunluluğu taşıyor olması ve öğrencinin sektöre ilgili olmasıdır. Staj ilanları için bankanın web sitesi ve bazı kariyer siteleri takip edilerek ilgili diğer şartlara ulaşılabilir.

Türkiye Finans, staj zorunluluğu olan lise ve üniversite öğrencilerinin mesleki deneyim oluşturma ve geliştirmelerine olanak sağlar.

İş yaşamınızın ilk adımını Türkiye Finans’ta atarak, bankacılık sektörünü ve bankamızı daha yakından tanıyabilir, sektörel yenilikleri deneyimleyebilir, teorik bilgilerinizi pratik uygulamalarla geliştirebilirsiniz.

Staj zorunluluğu olan lise öğrencileri Ekim – Haziran döneminde, yüksekokul ve üniversite öğrencileri ise Haziran – Eylül döneminde staj programına katılabilir.

Staj Başvurusu​

  • Staj Başvuru Formuna ulaşmak için tıklayın​.
  • Stajınızı şubede yapmak istiyorsanız, formu doldurup istenen evraklarla birlikte ilgili şubeye başvuru yapabilirsiniz.
  • Stajınızı Genel Müdürlükte yapmak istiyorsanız formu doldurup istenen evraklarla birlikte Türkiye Finans İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne ulaştırabilirsiniz.
  • Başvurular yaz ve kış olmak üzere iki dönemde kabul edilmektedir. Yaz dönemi başvurularınızı “Mayıs ve Haziran” döneminde, Kış dönemi başvurularınızı “Ağustos ve Eylül” döneminde gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular, staj dönemi başlangıcından en az 15 gün önce değerlendirmeye alınır.
  • Başvurunuz, belirlenen kriterlere uygun görüldüğü takdirde stajyer adayımız olarak mülakata davet edilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir