Sütaş Staj Başvurusu 2021

Sütaş Staj Başvurusu

İş arama aşamasında kendinizi firmalara daha iyi ve net gösterebilmek için özgeçmişinizin ve yaptığınız stajların sizi diğer adaylardan ayırması gerekiyor. Sütaş da sağladığı kariyer imkanları ile hatrı sayılır bu firmaların arasına giriyor. Sütaş firması işini ciddiyet ve hassasiyet ile yapan bir frma. Sütaş’ta üniversitelerin; veterinerlik, mühendislik, insan kaynakları gibi pek çok bölümünden kişiler çalışıyor. Firma çalışan personelinin yanı sıra yine pek çok bölümden kendisini geliştirmek isteyen üniversite öğrencisi adayları da stajyer olarak kabul ediyor.

Sütaş staj başvurusu yapmak için aranan temel nitelik, İngilizce bilginiz. Ayrıca üniversitelerin 4. sınıflarında okuyor olmanız başvuru yapabilmek için aranan şartlardan bir diğeridir.

Sütaş staj başvurusu yapabilmek için, öncelikle firmanın çeşitli internet sitelerine verdiği ilanları takip etmelisiniz. Verilen ilana başvurduktan sonra aday olarak kabul edilir iseniz genel yetenek ve İngilizce sınavına giriyorsunuz. Sınavı geçer iseniz Sütaş işe alım uzmanı ve yönetici sizi mülakata davet ediyor. Mülakatta kendinizden bahsetmeniz, neden Sütaş’ta çalışmak istediğiniz gibi sorular soruluyor. Mülakat sonuçları genelde 2-3 gün içinde bildiriliyor.

İyiliğin Kapıları Geleceğin SÜTAJYERLERİ İçin Açılıyor!

Sektörünün Lider markası Sütaş’ın uzmanlardan oluşan ekibinin bir parçası olmak ister misin?

SÜTAJYER programımız; kişisel gelişim eğitimleri, kariyer koçluğu, proje çalışmaları ve sunumları içerir.

Sütün ve yaptığı işin iyiliğine inanan, sosyal sorumluluk bilinciyle çalışan bir kurumda gerçek bir iş ve proje deneyimi içeren Temmuz ve Ağustos dönemlerini kapsayan yaz stajı programı için seni bekliyoruz.

Kimler SÜTAJYER olabilir?

  • Üniversitelerin Sosyal Bilimler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinde 3. veya 4. Sınıf lisans öğrencisi olan,
  • 8 hafta süreyle staj yapabilen,
  • İletişim becerileri güçlü, öğrenmeye ve gelişime açık,
  • İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
  • İstanbul Merkez ofisimizde staj yapabilecek olan.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir