İSTAÇ Staj Başvurusu 2021

İSTAÇ’da Staj

İstanbul’da belediye bünyesinde hizmet veren İSTAÇ, ülkemizin ilk çevre yönetim şirketlerinden birisidir. Bu doğrultuda çevre atıklarını, inşaat atıklarını ve buna benzer artıkların depolanmasını ya da geri dönüşüm işleminin gerçekleşmesini kontrol eden bir kurumdur. Tamamen profesyonel bir şekilde işlemlerini gerçekleştiren bu kurum içerisinde stajlarını yapmak isteyen kişiler oldukça rahat bir staj dönemi geçirebilirler. Buna ek olarak eğitimlerine katkı sağlayacak şekilde bilgi sahibi de olacaklardır.

İSTAÇ Staj Başvuru ve Şartları

Kuruma başvuruda bulunacak olan kişilerin üniversite, yüksekokul ya da lise eğitimini almaya devam ediyor olması gerekmektedir. Kurum içerisinde staj yapacak bu kişilerin zorunlu stajlarını kurum içerisinde yapmasına izin verilirken bunun karşılığında herhangi bir ödeme yapılmamaktadır. Bu sebeple de kişiler zorunlu stajlarını tamamlamak adına gerekli tüm adımları atarak başvurularını yaparlar ve staj tarihleri bittiğinde kurumdan ayrılırlar.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Kuruma başvuruda bulunacak olan kişilerin lisede ya da üniversitede okuması başvuru tarihlerinin değişmesine sebep olmaktadır. Bu aşamada üniversite öğrencileri 1 Mayıs ile 31 Mayıs tarihleri arasında başvurularını yaparken lise öğrencileri 15 Haziran ile 15 Temmuz tarihleri arasında başvurularını tamamlamaktadır. Başvurular kurumun resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünden gerçekleşmektedir. Bu bölüme giriş yapan kişiler sitede yer alan linke tıklayarak başvuru formunu doldururlar. Bu şekilde başvuruları gerçekleşmiş olur.

Staj Başvurusu Sonuçları

İSTAÇ staj başvuruları internet sitesi üzerinden gerçekleşirken geri dönüşler de staj formunda belirtilen mail adresi üzerinden gerçekleşmektedir. Kişilerin formlarda doldurdukları bilgilere göre kişilerin stajlarına önonay verilmektedir. Eğer bu onay verilirse kişiler belgelerini alarak kuruma gider stajları için gerekli olan belgeleri teslim ederler. Böylece stajları tam anlamıyla onaylanmış olacaktır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir