İzelman Staj Başvurusu 2021

İzelman’ da Staj

İzmir’de Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan İzelman 11 farklı firmayı da kendi bünyesinde barındırmaktadır. İzmir’de otoparkların, anaokulların ve daha birçok farklı hizmetin halka uygun bir şekilde sağlanması için çalışmalarda bulunan kurum kuruluş yılı olan 1992 senesinden beri aralıksız olarak çalışmaktadır. Bu doğrultuda çok sayıda çalışanı olan firma staj başvurularını da sürekli olarak değerlendirmeye almaktadır.

İzelman Staj Başvuru ve Şartları

Kuruma staj için başvuruda bulunan kişiler genel olarak anaokullarında stajlarını gerçekleştirmek için başvuruda bulunmaktadır. Bu doğrultuda bu kişilerin eğitimlerini çocuk gelişimi üzerinden alıyor olması gerekir. Bu bölümlerin birisinde okumak aranan ilk şart olurken kişilerin zorunlu stajlara ihtiyaç duymaları da gerekli şartlar arasında yer almaktadır.

Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu başvuru için kişiler firmanın internet sitesini kullanabilirler. Site içerisinde yer alan insan kaynakları bölümünden kişiler rahatlıkla başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Buna ek olarak kişiler gerekli belgelerini alarak bizzat firmanın merkez binasına gidebilir. Burada da insan kaynakları birimi bulunurken bu birim üzerinden yapılan başvurular kısa süre içerisinde cevap bulmaktadır.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Anaokulu eğitimleri için kişiler başvuruda bulunacaklarsa eğitim süresi içerisinde başvurmaları gerekmektedir. Anaokulları yılın belirli dönemlerinde hizmetine ara verdiğinden kişilerin bu dönemleri göz önünde bulundurarak başvurularını yapması gerekir. Ancak kişilerin başvuru tarihlerinde bir sınırlama yoktur. Staja başlayacakları tarihten en az 1 ay önce bu başvuruları gerçekleştirmek zorundadırlar.

Staj Başvurusu Sonuçları

Kişilerin yaptıkları staj başvuruları mail yoluyla cevaplanmaktadır. Mail içerisinde sonucun onaylandığı ya da olumsuz sonuçlandığı açıkça belirtilirken sebebi de mail içerisinde yer almaktadır. Bu doğrultuda kişiler stajları onaylanırsa belirledikleri tarih aralıklarında İzelman içerisinde stajlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir