Mapa İnşaat Staj Başvurusu 2021

Mapa İnşaat’ta Staj

İnşaat firmalarında staj yapmayı düşünen kişiler genel olarak saha tecrübesi edinmek için büyük bir fırsat elde ederler. İnşaat sektöründe eğitim alan kişilerin okul eğitimleri sonrasında büyük bir saha tecrübesi eksikliği bulunmaktadır. Bu kişiler bunu gidermek için stajlarına önem verirlerse kariyerlerinin hızlı bir ilerleme gösterebilmesi için son derece başarılı bir seçenek ortaya çıkabilir. Bu aşamada Mapa İnşaat da stajların tamamlanması için başvurulabilecek en iyi adreslerden birisidir. Sürekli kaliteli ve büyük projelere imza atan firma içerisinde kişiler büyük bir adım atabilirler.

Mapa İnşaat Staj Başvuru ve Şartları

Mapa İnşaat bünyesinde staj yapmak isteyen kişilerin üniversitelerin ya da yüksekokulların inşaat bölümlerinde eğitim alıyor olması gerekmektedir. Eğitimlerini tamamlamış ancak yalnızca zorunlu stajları kalmış kişiler de firma içerisinde stajlarını tamamlayabilirler. Genel olarak seyahat problemi olmayan ve grupça çalışmaya ayak uydurabilecek kişilerin staj başvuruları kabul edilebilirken kişilere herhangi bir maaş da sunulmamaktadır. Bu doğrultuda kişiler başvurularını başarılı bir biçimde yaparak tecrübe kazanmaya hemen başlayabilirler.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staj başvuru tarihleri için kesin bir tarih belirlenmezken bu tamamen staja başlayacak olan kişilere bırakılmış bir durumdur. Firma tarafından staj yapacak olan kişi için çok fazla bir işlem gerçekleştirilmez. Yalnızca firma kişilerin staj başvuru formlarını onaylar ve staja kabul eder. Bu işlemler de oldukça kısa olduğundan kişilerin staj tarihlerinden birkaç hafta öncesinde dahi yaptıkları başvurular kabul edilebilir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Sonuçlar genel olarak direkt kişilere başvuru aşamasında aktarılmaktadır. Eğer stajyer kontenjanı dolmamışsa kişilerin başvuruları şartlara uyduğu sürece kabul edilmektedir. Eğer kabul edilemeyecek bir durum varsa bu durum direkt olarak kişilere belirtilir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

One Reply to “Mapa İnşaat Staj Başvurusu 2021”

  1. ben lefke avrupa üniversitesi iç mimarlık bölümünde 2. sınıfı bitirdim ve şu an şantiye stajımı sizin markanız altında gerçekleştirmek istiyorum.bana yanıt verirseniz çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir