İzmir Adnan Menderes Havalimanı Staj Başvurusu 2021

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda Staj

İzmir Türkiye’nin en önemli turistik bölgelerinden biri olması sebebi ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı 2011 yılı itibari ile yolcu trafiği bakımından ülkemiz havalimanları arasında dördüncü sırada yer almaktadır. Bu yoğun trafik akışı durumu göz önünde bulundurularak, trafik artışına yer temin edebilmek için geniş çalışmalar başlatmıştır. Bu gelişim ve değişimlerin en kaliteli bir şekilde sürdürülebilmesi adına burada da gelişim göstermek isteyen stajyerlere de gücünden güç katma fırsatı sunmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Staj Başvuru Ve Şartları

Öğrencilerin bilgi ve becerilerini geliştirmek, pekiştirmek adına verilecek olan bu stajda; stajyerlerin üniversite/yüksekokul da öğrenimlerine devam ediyor olmaları gerekmektedir. Okulun öğrencilere staj zorunluluğu sunması şarttır ve stajın tarihi, stajın konusu bildirilmelidir. İngilizce ve bilgisayar bilgisine sahip olmaları ön şartlar arasındadır. Güler yüzlü, aktif, takım ruhuna sahip, enerjik, kurallara saygılı, özverili kişiler olmalıdırlar. Stajın hangi ay (Haziran, Temmuz, Ağustos) içerisinde yapılmak istendiği bildirilmesi başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Başvuru formun da eksik bilgi yer alması durumunda başvuru geçerli sayılmayacaktır. Okudukları kurum tarafından sigorta ve primlerinin ödenmesi gerekmektedir. Bünyemizde yalnızca öğle yemeği ve servis hizmeti bulunmaktadır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Staj talebinde bulunan öğrencilerin okuldan aldıkları zorunlu staj belgesi, okul tarafından sigorta yapıldığını gösteren SGK işe giriş belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi(önlü arkalı okunabilir), öğrenci belgesi, ikametgah (muhtardan), 1 adet vesikalık fotoğraf(üzerinde oynanmamış) ve temiz kağıdı e-devlet sitesi üzerinden alınmalıdır.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Stajyerlerin yaz dönemi stajı yapması öngörülmüştür. Haziran da stajlar başlayacak olup Mayıs ayının sonuna kadar başvurular internet sitesi üzerinden tamamlanmalıdır.

Staj Başvuru Sonuçları

İnternet sitesi üzerinden yapılan başvurular havalimanının İnsan Kaynakları bölümünde bulunan yetkili kişilerce değerlendirilip stajyerlerin başvuru formunda vermiş oldukları iletişim bilgileri üzerinden kabul edilenlere telefonla geri dönüş sağlanacaktır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir