Zonguldak Havalimanı Staj Başvurusu 2021

Zonguldak Havalimanı’nda Staj

Zonguldak Havalimanı 2007 senesinde hizmete girerken işletim hakkını elinde bulunduran firma diğer havalimanlarından farklıdır. Bu aşamada diğer havalimanlarına göre kişiler staj yaparken izlemeleri gereken yolda da küçük değişiklikler yaşanmaktadır. Bu doğrultuda Kişiler farklı bir düzene göre başvurularını yaparken sonrasında sonuçlarını beklemeye başlarlar.

Zonguldak Havalimanı Staj Başvuru ve Şartları

Başvuruda bulunmak için diğer havalimanlarında olduğu gibi kişilerin zorunlu stajlarını yapıyor olması gereklidir. Buna ek olarak üniversite ve liselerde eğitim alan kişilerin Zonguldak Havalimanı’nda staj yapabilmesi için ulaştırma dalında eğitim alıyor olması da gereklidir.

Zonguldak Havalimanı Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurularını yapacak olan kişilerin bizzat havalimanına giderek insan kaynakları ile görüşmesi istenmektedir. Eğer işiler gerekli belgeleri Zonguldak Havalimanı ile yapacakları görüşme öncesinde hazır hale getirirlerse tek seferde başvurularını tamamlayarak havalimanından ayrılabilirler.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kişiler başvurularını yapmak için Zonguldak Havalimanı’na giderlerken yanlarına kimlikler ve vesikalıklarının yanı sıra öğrenci belgelerini de alırlar. Havalimanı tarafından sigorta yapılmadığından başvurularda kişilerin sigortasının okulları tarafından yapıldığına dair belgeler de gerekli olacaktır. Bu belgeleri de hazırlayan kişiler başvurularını eksiksiz bir biçimde yapabilir.

Staj Başvurusu Ne zaman?

Staj başvurularını yapacak olan kişiler için herhangi bir tarih sınırlaması getirilmezken kişiler ilkbahar aylarında Zonguldak Havalimanı’na giderek başvurularını rahatlıkla yaparlar. Başvurulara göre kapasiteler belirlenirken eğer kişilere kontenjan kalmazsa başvuru aşamasında bu adaylara belirtilecektir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Havalimanında staj yapmak için kişiler belgelerini de hazır ederek havalimanına gideceklerinden kişilerin staj başvuru sonuçları hemen kendilerine aktarılabilir. İnsan kaynakları ile yapılan görüşme sonrasında şartlarını sunan havalimanı eğer kabul ediliyorsa kişiye bunu aktararak stajlarına başlamasını sağlayacaktır.

Staj ilanlarını takip etmek için buradan tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir