Olmuksan Staj Başvurusu 2021

Olmuksan’da Staj

1968 senesinde kurulan ve o dönemden beri oluklu mukavva üretimi yapan Olmuksan, sürekli olarak kendisini geliştirmeyi başarmış şirketler arasında gösterilmektedir. Günümüzde sektörün lider firması olarak gösterilmesi ekstra sorumluluklar yüklerken profesyonel çalışma ortamı sayesinde bu sorumluluk en iyi şekilde aşılmaktadır. Bu aşamada kişilere en iyi şartlar altında staj imkânı da sunulmaktadır.

Olmuksan Staj Başvuru ve Şartları

Olmuksan bünyesinde stajlarını yapacak olan kişiler eğer zorunlu stajlarını yapmıyorlarsa bu staj başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna ek olarak kişilerin sigortaları okul tarafından yaptırılırken herhangi bir ücret verilmesi şirket yönetimi tarafından uygun görülmez. Bu aşamada en az 15 gününü kapsamak kaydıyla öğrencilerin staj başvuruları değerlendirmeye alınmaktadır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Olmuksan’a başvuruda bulunacak olan kişiler ilk olarak okullarından öğrenci belgelerini alırlar. Buna ek olarak kişisel kimlik bilgilerini doğrulamak amacıyla kimlik fotokopilerinin yanlarında bulunması gerekmektedir. Başvurularını bizzat gidip firma yönetimine yapan kişilere bir staj formu verilirken bu formun da eksiksiz bir biçimde doldurulması istenmektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Genel olarak firmaya başvuruda bulunacak olan kişiler üniversite öğrencisi olduğundan Olmuksan stajlarını yaz aylarında yaptırmaya karar vermiştir. Bu doğrultuda Haziran ayının ilk pazartesi günü kişiler stajlarını yapmaya başlayabilirler. Eylül ayının son cumasına kadar firma bünyesinde stajyerler staj yapabilmektedir. Bu süre zarfında stajlarını yapmak isteyen kişilerin başvuruları da Mayıs ayında alınmaktadır.

Staj Başvurusu Sonuçları

Olmuksan’a başvuruda bulunan kişilerin doldurdukları staj başvuru formalarında girdikleri telefonları üzerinden bir bilgilendirme yapılmaktadır. Aynı zamanda kişilerin mail adreslerine de sonuçlar gönderilmektedir. Bu sonuçlar ile birlikte kişiler eğer onaylanmışsa stajlarına başlamak için belirledikleri tarihte kendilerine belirtilen çalışma alanlarına gideceklerdir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir