İzulaş Staj Başvurusu 2021

İzulaş’da Staj

İzulaş, kuruluş yılı olan 1990 senesinden itibaren İzmir’in toplu taşıma ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu aşamada 500’e yakın otobüsü bulunan firma tüm İzmir’de toplu taşımacılık hizmetlerine devam ederken sürekli olarak işe alımlar gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak stajlarını firma içerisinde yapmayı düşünen kişilere de oldukça geniş bir iş yelpazesi sunulmaktadır. Kurum içerisinde ki farklı alanlarda rahatlıkla stajlar tamamlanabilir.

İzulaş Staj Başvuru ve Şartları

İzulaş bünyesinde staj yapmayı düşünen kişilerin ilk olarak ilgili bölümlerde yükseköğrenim görüyor olması gerekmektedir. Bu doğrultuda firmanın genel yönetim kademesinde, muhasebe bölümünde ya da lojistik alanında çalışma imkânı sunulurken bu alanlar ile ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler staj için başvurularını yapabilirler. Bu başvurularda bulunacak olan kişilerin okullarında üçüncü sınıf öğrencisi olması ve zorunlu stajlarını yapmaya hak kazanmaları gerekmektedir.

İzulaş Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firmanın işe alımlarında birçok farklı pozisyon varken stajyerler de çalışanlar gibi bizzat giderek başvurularını gerçekleştirmektedirler. Bu başvurularında kişilerin üniversitelerinde okudukları bölümlerin idari kısmından aldıkları zorunlu staj belgeleri ve öğrenci belgeleri yer almaktadır. Bu belgeler ile birlikte kişiler rahatlıkla başvurularını gerçekleştirebilir. Bu başvurularda kişilere birkaç kişisel soru yöneltilirken stajlarından beklentileri de öğrenilmektedir. Eğer yıl içerisinde firmaya gelen staj talebi çok fazla olursa başvuru tarihlerine göre stajyerler arasından seçim yapılır.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Toplu taşıma yılın her döneminde kusursuz bir biçimde devam ederken staj yapmayı düşünen kişiler için de her zaman uygun bir ortam olmaktadır. Eğer öğrenciler stajlarını sömestr döneminde yapmak istelerse başvurularını Kasım ayının sonuna kadar yapmaları gerekir. Yaz aylarında stajlarını yapacak olan kişiler için se son başvuru tarihi Mayıs ayı olmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir