Karadeniz Holding Staj Başvurusu 2021

Karadeniz Holding Staj Başvurusu

1948 yılında Rauf Osman Karadeniz tarafından temelleri atılan firma günümüze kadar kesintisiz ve kalitelerinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Holding başta ağır sanayi ürünleri olmak üzere 70 yılı aşan tecrübesi ile ilaç sektöründen turizm ve finans sektörüne kadar birçok alanda hizmetleri bulunmaktadır. Firma gelecek yıllarda hem genişleyen yapısına destek olmak hem de gelecek nesillere destek olabilmek için üniversite öğrencilerine belli dönemlerde staj başvurusu yapma imkanı sunmaktadır.

Karadeniz Holding’de Staj Şartları

  • Üniversitelerin 3. ya da 4. sınıflarında öğrenci olmak ya da Yüksek Lisans öğrencisi olmak
  • Firma sadece zorunlu staj kapsamında olan stajları kabul etmekte ve öğrencilerin bunu okullarından alacağı belge ile sunmaları gerekmektedir.

Karadeniz Holding’e staj başvurusu yapmak isteyen adayların karadenizholding.com kurumsal web sitesi üzerinde bulunan kariyer bölümünde başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurusu değerlendirilmeye alınan adaylar ön görüşme ve mülakat için insan kaynakları tarafından görüşmeye davet edilmektedir. Staj dönemini başarı ile tamamlayan adaylar profesyonel kariyer dönemlerinde firma tarafından ilk tercih olarak görülmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir