Keskinoğlu Staj Başvurusu 2021

Keskinoğlu Staj Başvurusu

Firmanın tarihçesine baktığımızda 1963 yılında küçük bir tavuk çiftliği ile başlayan macera günümüze gelene kadar tavukçuluk ve yumurta alanında birçok yeniliklerin ülkemize kazanmasına vesile olduğu görülüyor. Özellikle 1967 yılında el yapımı kuluçka makinesi kullanmaya başlayarak yumurta yönlü civciv üretiminde ilk adımları atan firmalar arasında bulunmaktadır. Firma 2014 yılında marka değeri olarak Türkiye’nin ilk 500 firması arasında yerini aldığı ve her geçen gün büyüme için yeni yatırımlar yaptığı görülmektedir. Firma sosyal projeler ve üniversite öğrencilerine sunmuş olduğu imkanlar ile de göz önünde olan firmalar arasında bulunmakta ve belli dönemlerde öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır.

Keskinoğlu Staj Şartları

  • Tercihen Üniversiteleri Gıda, Tarım ve Ziraat ile ilgili bölümlerinde öğrenci olmak
  • Öğrencilerin stajlarının üniversitelerinden alacakları belge ile zorunlu staj kapsamında olduğunu göstermeleri gerekmektedir.
  • 5510 sayılı yasa kapsamında staj süresince öğrencilerin okulları tarafından sigortalı olacaklarının gösteren taahhüt belgesi
  • Sigara kullanmamak

Keskinoğlu’nda staj başvurusu yapmak isteyen keskinoglu.com.tr adresinde açık staj dönemlerini takip ederek başvuru yapabilirler. Stajlar genelde 1 Mart – 30 Nisan arasında kabul görmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir