Kayseri Erkilet Havalimanı Staj Başvurusu 2021

Kayseri Erkilet Havalimanı’nda Staj

Kayseri Erkilet Havalimanı 1998 yılında hizmete girmiştir. Erkilet havalimanı, ülkemizde bulunan büyük havalimanları arasında yer almaktadır. Yapılırken de büyük uçakları karşılayacak kapasitede yapılmıştır. Kayseri erkilet havalimanı üst seviye, konforlu, kaliteli, rahat bir hizmet sunmaktadır. Her gün gelişim göstermekte olan bu denli büyük havalimanı bünyesinde çok çalışana ihtiyaç duymakta ve stajyer alımlarına olanak sunmaktadır.

Kayseri Erkilet Havalimanı Staj Başvuru Ve Şartları

Öğrencilerin Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitimlerine devam ediyor olmaları gerekmektedir. Okulun stajyerlere sunduğu zorunlu staj şartı bulunmalıdır. Bilgisayar ve İngilizce bilgisine sahip olmaları ön şarttır. Stajyerlerin okudukları kurum tarafından sigortalarının yapılması gerekmektedir. Bu bünyede yalnızca öğle yemeği ve servis hizmetinden faydalanacaklardır. Bulunduğu alanda yaptığı iş ile fark yaratacak, müşteri memnuniyetini gözetecek, güvenilir, güler yüzlü, diksiyon sahibi, ikili ilişkileri kuvvetli, kurallara uyum sağlayabilecek kişiler olmalıdırlar.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Öğrencilerin okudukları kurum tarafından sigorta girişlerinin yapıldığını gösteren SGK işe giriş belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, öğrenci belgesi, 1 adet vesikalık fotoğraf, ikametgah ve temiz kağıdı gibi belgeler bulundurmalıdırlar.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Haziran ayında başlayacak olan stajların Nisan ve Mayıs ayı içerisinde başvurularının yapılması gerekmektedir.

Staj Başvuru Sonuçları

Stajyerlerin başvuruları değerlendirilip gerekli nitelikleri taşıyanlara başvuru formunda vermiş oldukları iletişim bilgileri üzerinden geri dönüş sağlanacaktır. Kabul edilen stajyerler Erkilet havalimanında; güvenlik görevlisi, kat görevlisi, müşteri temsilcisi, oracle veritabanı mühendisi, vergi uzmanı, servis elemanı, gerilim sistemleri üst mühendisi gibi alanların açık olan pozisyonlarına görevleri hakkında gerekli bilgi aktarımı yapıldıktan sonra yerleştirilerek stajlarını tamamlayacaklar. Stajyerlere vardiya sistemi uygulanmayacak, gündüz personeli gibi görülüp sabah 8:00 ile akşam 17:30 saatleri arasında çalışacaklar.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir