Malatya Erhaç Havalimanı Staj Başvurusu 2021

Malatya Erhaç Havalimanı’nda Staj

Erhaç Havalimanı Malatya il sınırları içerisinde bulunan sivil-askeri kategori de olan bir havalimanıdır. 1941 yılında hizmete girmiştir. Erhaç havalimanı son teknoloji kullanımı ile uzman personellerin yetenek ve yaratıcılıklarını birleştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaya, geliştirme ve araştırma adına gerekli yatırım desteğini temin ederek, yasalara, talimat ve ahlak kurallarına uyumu ana ilke edinmiş bir şekilde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu bünyede stajyerlerin de alt yapısını hazırlama adına destek sağlamaktadır.

Malatya Erhaç Havalimanı Staj Başvuru Ve Şartları

Erhaç Havalimanında staj yapacak öğrencilerin üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyor olmaları gerekmektedir. Staj zorunluluğu, bilgisayar ve İngilizce bilgisine sahip olmaları ön şarttır. Okudukları kurum tarafından sigortalarının yapılması ve primlerinin ödenmesi gerekmektedir. Yasalara, ahlak kurallarına bağlı, etik değerlere sahip, saygılı, dürüst, güler yüzlü, sevecen, bilgi birikimi yüksek, enerjik, problem çözebilme yetisi olan, takım çalışmasına yatkın, özverili kişiler olmalıdırlar. Stajyerlerin aynı zaman da hangi ay(Haziran, Temmuz, Ağustos) içerisinde staj yapmak istediklerini bildirmeleri gerekmektedir. Stajyerlerin staj dönemini, konusunu, tarihini, staj alanındaki kontenjanları değerlendirip başvurmaları gerekmektedir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Staj başvuru talebinde bulunan öğrenciler; öğrenci belgesi, okudukları kurum tarafından sigorta girişlerinin yapıldığını gösteren SGK işe giriş belgesi, zorunlu staj belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf, temiz kağıdı, ikametgah gibi belgeleri bulundurmalıdırlar.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staj başvurusunda bulunan öğrencilerin eğitimlerinin devam ediyor olması sebebi ile yaz döneminde staj yapacaklar. Haziran ayında stajlar başlayacak olup Nisan ve Mayıs ayı tarihleri arasında başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Staj Başvuru Sonuçları

Başvuru formunda vermiş oldukları iletişim bilgileri üzerinden kabul edilen öğrencilere telefonla geri dönüş sağlanacaktır. Stajı kabul edilen öğrenciler havalimanının açık bölümlerine yerleştirilerek stajlarını tamamlayacaklar.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir