Kcetaş Staj Başvurusu 2021

Kcetaş’da Staj

1926 senesinde kurulan Kcetaş Kayseri ve çevresinin elektrik ihtiyacını karşılayan kurumdur. Bu doğrultuda yılın her döneminde hizmetlerine devam eden kurum stajyerlerin de ilk adreslerinden birisidir. Özellikle Kayseri ve çevresinde yer alan üniversitelerde eğitimlerine devam eden öğrenciler stajları için bu firmayı tercih ederken gerekli şartların sağlanması ve firmanın istediği şekilde başvuruların yapılması gerekmektedir.

Firma içerisinde staj yapmayı düşünen kişiler firmanın farklı iş basamaklarında stajlarını tamamlayabilirler. İlk olarak elektrik-elektronik mühendisleri için en iyi staj noktalarından birisi olacaktır. Bu öğrenciler sahada birçok yeni tecrübe edinirken bunlar hem kalan okul hayatlarında hem de sonrasında ki iş dönemlerinde işlerine yarayabilir. Buna ek olarak kişiler isterlerse sahanın dışında kurumun maliye, şirket yönetimi ya da insan kaynakları gibi bölümlerinde de zorunlu stajlarını tamamlayabilirler.

Kcetaş Staj Başvuru ve Şartları

Firma içerisinde başvuru yapacak olan kişilerin firma tarafından belirlenmiş olan staj tarihlerine uyması gerekmektedir. Bu doğrultuda hem staj başvuruları hem de stajların yapılacağı tarihler firma tarafından belirlenmiştir. Bu doğrultuda kişiler staj başvurularını 13 Mart ile 24 Nisan tarihleri arasında yapmak zorundadır. Bu tarihlerin dışında staj için başvuruda bulunma imkânı verilmez. Kişiler staj başvurularını bizzat yapmak zorunda olurken herhangi bir arkadaşı ya da velisi öğrenci adına stajları gerçekleştirememektedir. Staj başvuru tarihlerinde okullar devam ettiğinden bazı adaylar bu seçenekleri denerler ancak bu kabul edilmez.

Başvuru sırasında kişilerin öğrenci belgelerini, sigorta belgelerini, nüfus cüzdan fotokopilerini ve 1 adet fotoğraflarını yanlarında getirmesi gerekmektedir. Böylece staj başvuruları eksiksiz bir biçimde tamamlanabilir. Stajların başlama tarihleri ise gruplara ayrılarak öğrencilere sunulur. İlk grup 12 Haziran, ikinci grup 10 Temmuz, üçüncü ve son grup da 14 Ağustos tarihinde staja başlayacaktır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir