Kibar Holding Staj Başvurusu 2021

Kibar Holding Staj Başvurusu

1972 yılında bir gurup şirketinin kuruluşunun ardından Holding 1984 yılında faaliyete geçmiştir. Köklü ve ülkemizin önde gelen firmalarından olan Kibar Holding, 6500 çalışana sahip dev bir kurumsal yapıya sahiptir. Bu neden ile staj başvurusu alımları da yapan holding, özellikle üniversite öğrencilerine yönelik yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Birçok üniversitede seminerler de düzenleyerek kendilerini tanıtan firma, ilgili departmanlarda çalışabilecek öğrencilerin formlarını da bu toplantılarda alıyor. Ayrıca Kibar Holding staj başvurusu site üzerinden insan kaynakları sayfasından yapılabilmektedir. Kış ve güz dönemlerinde farklı şekillerde ve farklı dönemselliklerde stajyer alımları her sene düzenli olarak gerçekleşmektedir.

Özellikle iktisat, işletme, mühendislik ve muhasebe gibi departmanlarda öğrenim görenlere staj olanağı tanınmaktadır. 2012 yılından beri de Kariyer Günleri olarak adlandırılan kurumsal tanıtımlarına üniversitelerde devam etmektedir. Bu şekilde hem firmalar örgüt kültürünü tanıyabilmekte, hem de staj için başvurularını bire bir olarak yapabilmektedirler. Sizler de Kibar Holding bünyesinde kariyer yapabilmek için öncelikli olarak bu basamağı deneyebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikası

Sahip olduğu başarıya, çalışanlarının gücü ve desteği ile ulaşan ve en önemli değerinin insan kaynağı olduğuna inanan Kibar Holding,

  • Görevinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kaliteli insan gücünü bünyesine kazandırmayı,
  • Çalışanlarının yaratıcılıklarını kullanabilecekleri ve fikirlerini dile getirebilecekleri etkin bir iletişim ve motivasyon ortamı sağlamayı,
  • Farklı bakış açıları ve bilgi birikimlerini bir arada barındıran katılımcı yönetim politikası izlemeyi,
  • Çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini ön planda tutarak, sürekli öğrenme ve gelişimi desteklemeyi,
  • Çalışan performanslarını objektif kriterlerle değerlendirerek, yüksek performansı ödüllendirmeyi ve teşvik etmeyi,
  • Yenilikçi insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirerek çalışanlarına daima en iyiyi sunmayı insan kaynakları politikası olarak benimsemiştir.

Başvuru için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir