Sahibinden.com Staj Başvurusu 2021

Sahibinden.com Staj Başvurusu

Türkiye’nin en önde gelen satış ve aracılık sitesi olan Sahibinden.com farklı binlerce kullanıcı ile farklı bir konsepttedir. Site içinde aradığınız her şeyi bulabilir, en uygun fiyata birçok özel ürüne sahip olabilirsiniz. Sahibinden firmasına staj başvurusu yapabilir, farklı departmanlarda, özellikle dijital pazarlama ile alakalı bir kariyer yapabilirsiniz.

İdeal bir kullanım kolaylığı ile ülkemizin en önde gelen sanal pazarlarından birisi olan Sahibinden.com etkili bir iş gücü denetimine de sahiptir. Sahibinden staj başvurusu yapabilmek için firmanın sitesinden insan kaynaklarına giriş yapabilir, hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Bu şekilde Nisan ve Mayıs ayları başvuru için uygun zamandır.

Stajyer alımları ile ilgili değerlendirmeler yapıldıktan sonra Temmuz ve Ağustos döneminde staj döneminden yararlanabilirsiniz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan ve 3-4 sınıf öğrencilerine bu açıdan öncelik tanınmaktadır. Eşsiz ve ideal bir şekilde sizlere sunulan bu özel iş olanağını ücretli olarak sizler de bu staj olanağını kullanabilir, kariyeriniz için güçlü bir CV elde edebilirsiniz. Başarılı bir stajyer olmanız durumunda sizler de firmada kalıcı olabilirsiniz.

Sahibinden.com’da staj imkanı

Enerjin sınırsız ve harika hayallerin var. Şimdi dünyanın en güzel mesleği olanöğrenciliğe son verip yeni bir dünyaya gireceksin. Kafanda pek çok soru var. Ne yapmak istediğini biliyorsun ama nereden başlaman gerektiğini bilmiyorsun. Ve şimdi kendini keşfetmek, kariyerinde harika bir başlangıç yapmanın zamanı geldi!

Bu sebeple buradaysan, baştan söyleyelim doğru yerdesin 🙂

2016 yılı için harika bir staj deneyimi yaşamak istiyorsan Trambolin tam sana göre!

Trambolin’e Kimler Katılabilir?

  • -Üniversite 4. sınıftaysan
  • -Temmuz 2016 – Aralık 2016 döneminde haftanın en az 3 tam gününü staja ayırabiliyorsan
  • -Teknolojiye ve yaşadığın topluma fayda sağlayacak işlere ilgi duyuyorsan
  • -Enerjinle ilham veriyor, “dinamizm benim göbek adım” diyebiliyorsan
  • – Senden beklenen sorumlulukları en iyi şekilde yerine getireceğine inanıyorsan “Sosyal bir şirket”te başarılı bir kariyer istiyorsan
  • – “Vay be” dedirten çok kral bir staj deneyimi yaşamak istiyorsan

Bizce yüksekler seni bekliyor, bu stajda mutlaka ben de varım demelisin!

Trambolin Sana Ne Kazandırır?

Artık kişisel ve mesleki gelişimini hızlandırman, profesyonel hayata doğru seçimlerle başlaman ve yeni şeyler öğrenebileceğin tecrübeli kişilerle bir araya gelmen gerekiyor. Ancak bu yolla, sınırlarını henüz senin bile keşfetmediğin potansiyelini ortaya çıkarabilirsin.

İşte bunları yapabilmen için sana TRAMBOLİN’i hazırladık!

TRAMBOLİN sadece bir staj programı değil kariyerinde sıçrama sağlayacak bir gelişim yolculuğu aynı zamanda…

Bizse bu yolda senin yol arkadaşın, gelişim koçun olacağız.

TRAMBOLİN’de görev alacağın departmanda işler nasıl yürüyor, iş hayatında süreçler nasıl ilerliyor, bir proje nasıl geliştiriyor öğreneceksin. Üst düzey yöneticilerle tanışıp onların deneyimlerini ve tavsiyelerini dinleyebileceksin. Kariyerinin bir sonraki adımı için gerekli bilgi ve deneyimleri kazanabileceksin.

Ve tabii ki sahibinden.com’u sadece tanımayacak, aynı zamanda yaşayarak öğrenebileceksin.

İlk adımı atmaya hazırsan seni TRAMBOLİN’e bekliyoruz.

Çünkü biz her genç potansiyelin keşfedilmeyi hak ettiğine inanıyoruz.

Staj başvurusu için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir