Koçtaş Staj Başvurusu 2021

Koçtaş Staj Başvurusu

Koçtaş ülkemizde faaliyet gösteren oldukça büyük bir firmadır. Firma çoğu şehirde bulunmakta ve milyonlarca kişiye hizmet etmektedir. Bundan dolayı da stajyer olarak çalışacak öğrencileri beklemektedir. Koçtaş staj başvurusu yaparak siz de burada stajyer olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra hızlı bir şekilde olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş alacaksınız.

Alınacak bölümler arasında müşteri danışmanı, satış müşteri danışmanı, kasa müşteri danışmanı gibi bölümler bulunduğu gibi engelli personel alımında da bulunulacaktır. Yani engelliler için ayrı staj başvurusu bölümü açan Koçtaş bu alanda yeni bir farkındalık oluşturmuştur. Bundan dolayı da kalitesini daha da arttırmakta ve çalışanlarına vermiş olduğu değeri göstermektedir.

Hemen hemen her sene çok sayıda stajyer öğrenci alımında bulunan Koçtaş her geçen sene alımlarındaki sayıyı daha da fazla arttırmaktadır. Ayrıca çalışanlarına verdiği pozitif destekten dolayı da çalışanlarını memnun etmekte ve staj için çalışmayı tercih edenlerin ilk yeri burası olmaktadır. Bundan dolayı da başvuruyu geç kalmadan yapmanızda fayda olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Koçtaş’ta Staj

Perakende sektöründe teorik bilgisini pratik yaparak desteklemek isteyen, staj zorunluluğu olan meslek lisesi, MYO ve üniversite öğrencilerine staj imkanı sunulmaktadır. Linke tıklayarak staj imkanlarını inceleyebilirsiniz.

İşin Tanımı:

Koçtaş, Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Anadolu Yakasında bulunan Genel Müdürlük bünyesinde çeşitli departmanlarda stajyer alımı gerçekleştirecektir.

Aranan Nitelikler:

  • Üniversite öğrencisiysen,
  • İş hayatında ben de yer almalıyım diyorsan,
  • Öğrenme konusunda yetinmeyi bilmeyip daima öğrenmeye ve gelişmeye açıksan,
  • İletişimine güveniyor ve takım çalışmasına yatkınsan,
  • Haftanın 5 günü devam edebileceksen ve stajın zorunlu ise,

Yaz dönemi için aradığımız stajyer sen olabilirsin.

* Lütfen departman tercihlerinizi ön yazınızda belirtiniz.

İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.

Başvuru için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir