KPMG Staj Başvurusu 2021

KPMG Staj Başvurusu

KPMG; denetim ve aynı zamanda vergi danışmanlığı hizmeti sunmakta olan bir firmadır. 1982 yılından beri çalışmakta olan firma; yerel ve aynı zamanda uluslararası firmalara profesyonel hizmetler sunmaktadır. Firma Ankara ile İzmir şehirlerinde etkinlik göstermektedir. Firmanın 1500’den fazla birçok sektörde hizmet veren müşterileri mevcuttur.

KPMG staj imkanı sağlayan bir firmadır. Staj başvurusu yapacak adayların şartları sağlaması gereklidir. KPMG staj başvurusu için bilmeniz gerekenler;

  • Firma denetim bölümü için 1 yıl içinde 2 kere stajyer alımı yapmaktadır. Tarihler Ekim ile Aralık, Ocak ile Mart ayları olarak belirlenmiştir. Firma danışmanlık ve vergi bölümüne ihtiyaç kapsamında alım yapar ve sitesinde açık pozisyonlar bölümünde stajyer ihtiyacını duyurur.
  • Firma genel olarak finans odaklı bölümlerden stajyer alımı yapmaktadır. İşletme, bilgisayar bilimleri, endüstri mühendisliği gibi bölümler firmanın en sık stajyer alımı yaptığı bölümler arasındadır.
  • Genel olarak stajyer ilanları İngilizce duyurulur bu stajyerlerde İngilizcenin iyi düzeyde arandığının göstergesidir.
  • Başvurular firmanın sitesi üzerinden kayıt olunup CV oluşturularak yapılmaktadır.

KPMG Staj

Denetim ve Vergi Tam Tasdik Bölümleri’nde: Kasım- Mart aylarında toplamda 5 aya yakın süren staj olanakları sunuyoruz. Bu programa katılabilmek için, Ağustos ayında açılan Staj Programı (Audit and Tax Trainee Program) ilanımızı takip ederek başvuru yapabilirsin. Denetim sektöründe kariyer yapmaya istekli, üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinin son sınıfında okuyan veya yeni mezun olan, ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olan adaylarla görüşme yapıyoruz. Bu program sayesinde adaylar hem KPMG’yi tanıma ve bağımsız denetim ve vergi konularını deneyimleme şansına kavuşuyor, hem de başarılı performans göstermeleri durumunda aramıza Asistan olarak katılabiliyor.

Danışmanlık ve Vergi Bölümleri’nde: Yıl içinde bölümlerin ihtiyacı doğrultusunda belirlenen sayı ve sürelerde Stajyer alımı gerçekleştiriyoruz. İlgili bölümün aradığı niteliklere sahip adaylarla görüşmeler yapıyoruz. Staj olanaklarını yıl boyunca “İş İlanları” sayfamızdan takip edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir