Liv Hospital Staj Başvurusu 2021

Liv Hospital’da Staj

Üniversite ya da yüksekokulların sağlık bölümlerinde eğitim gören kişiler zorunlu staj dönemleri geldiğinde hastanelere staj için başvuruda bulunuyorlar. Bazı kişiler tercihlerini devlet hastanelerinden yana kullanırken bazı kişiler Liv Hospital gibi özel hastaneleri tercih ediyor. Bu aşamada kişiler stajları için Liv Hospital’ı tercih ederlerse başvurularını rahatlıkla internet üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Liv Hospital Staj Başvuru ve Şartları

Başvuruda bulunacak olan kişiler hastanenin resmi internet sitelerine girerek buradan başvurularını gerçekleştiriyorlar. Bu staj başvurularında kişilerin sağlık bölümlerinde okuması şart olarak aranırken zorunlu stajlarının olması da Liv Hospital yönetimi tarafından talep ediliyor. Ülke çapında hastanenin çok sayıda şubesi olduğundan kişilerin hangi şubede stajlarını tamamlamak istediklerini de belirtmeleri isteniyor.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Liv Hospital resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvurularda kişilerin yalnızca özgeçmişlerini göndermeleri gerekiyor. Bu şekilde yapılan başvurular onaylandığında kişiler stajlarını yapacakları şubeye giderek nüfus bilgilerini içeren belgeleri hastaneye iletiyorlar. İkametgâh belgesi ve öğrenci belgesi de bu aşamada hastane tarafından talep ediliyor.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Hastane bünyesinde stajlar yalnızca yaz aylarında yapılıyor. Yaz ayının başlangıcı olan Haziran ayında Liv Hospital stajları başlarken kişiler bu stajlarını Eylül ayının ortasına kadar yapabiliyorlar. Hastane yönetimi tarafından belirlenen bu staj günlerinde staj yapmak isteyen kişiler Mayıs ayının ortasına kadar başvurularını tamamlayabilirler.

Staj Başvurusu Sonuçları

Staj başvuru sonuçları için kişilerin mail adresleri alınıyor. Bu adresler kişilerden başvuru formaları sırasında alınırken herhangi bir sorun olmadığı takdire stajlarının onaylandığına dair bilgiler kişilerin mail adreslerine gönderiliyor. Bu adreslere gelen mailler sonrasında kişiler Liv Hospital şubesine giderek kesin olarak staj kayıtlarını gerçekleştiriyorlar.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir