Otokoç Staj Başvurusu 2021

Otokoç Staj Başvurusu

Merhum Vehbi Koç tarafından 1928’de kurulan Koç Holding tarafından yapılan ilk otomotiv firması olan Otokoç, 86 yıldır başarılı çalışmalara imza atmış ve kaliteye önem veren bir hizmet anlayışına sahip bir firmadır.

Perakende otomotiv satışı ve araç kiralama hizmeti veren Otokoç, bu sektörde yıllardır başarıyla hizmet ermekte ve bu hizmeti verecek personel yetiştirmektedir. Öğrenciler Otokoç staj başvurusu ile bu dev otomotiv firmasında staj programlarına tabi olarak kendilerini otomotiv sektörüne hazırlamaktadır.

Firma, bünyesinde staj yapma arzusunda olan öğrenciler için hem kısa hem de uzun dönem staj programı sağlayarak onları birçok departmanla ilgili donanımlı hale getiriyor. Bu staja başvurmak isteyen öğrencilerin üniversitelerin ilgili bölümde okumaları, 3.ya da 4.sınıf öğrencileri olmaları, okullarının staj zorunluluğun bulunması ya da staj süresince sigortalarının okul tarafından yapılması, ders notlarındaki başarıları gibi şartları taşımalarını isteyen Otokoç, bu şartları taşıyan öğrencileri belirli testlerden ve mülakatlardan geçirerek stajyer öğrenci seçimi yapmaktadır.

Bünyesinde staj yaparak başarılı olan öğrencilere iş imkanı da sunan firma, Otokoç staj başvurusu ile onları geleceğe hazırlamayı hedeflemektedir.

Açık iş pozisyonlarımız için şirketimize, mektup, faks, elektronik posta ve internet aracılığıyla da iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak Kariyer.Net aracılığıyla aşağıdaki linkten yapılan başvurular daha hızlı değerlendirilme imkanı bulmaktadır.

Başvurular için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir