Man Staj Başvurusu 2021

Man Staj Başvurusu

Dünya genelinde kamyon ve otobüs üretiminde lider markalar arasında bulunan kuruluş Türkiye’de 1996 yılında ilk üretim tesisini kurmuştur. Man dünya genelinde Almanya’dan sonra ilk üretim yerini Türkiye’de kurmuştur ve bu fabrikadan 40’dan fazla ülkeye ihracat yaparak Türkiye’ye ciddi gelir getiren firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın Türkiye genelinde 9 bayi ve 31 servisi bulunmaktadır. Firma özellikle Meslek Lisesi öğrencilerine servis bölümlerinde staj yapma imkanı sunmaktadır.

Man’da Staj Şartları

  • Tercihen Meslek Lisesi öğrencilerin otomotiv ile ilgili bölümlerinde öğrenci olmaları gerekmektedir. Staj kontenjan durumuna göre üniversite öğrencileri de staj yapabilmektedir.
  • Öğrencilerin staj süresince sigortalarının okulları tarafından yapılması gerekmektedir. Bu durum zorunlu olmasından dolayı okullarında sigorta taahhüt belgelerini staj başlangıcında sunmaları gerekmektedir.
  • Adayların sigara kullanmaması ve ekip çalışmasına uygun yapıda olabilmesi gerekmektedir.
  • İnsan ilişkileri başarılı olmak

Man’a staj başvurusu yapmak için truck.man.eu/tr adresinde bulunan insan kaynakları bölümünden başvuru yapılması gerekmektedir. Başvurular sadece web sitesi üzerinden ve öz geçmiş ile yapılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir