Malatya Büyükşehir Belediyesi Staj Başvurusu 2021

Malatya Büyükşehir Belediyesin’de Staj

Çağın getirdiği standartlara uygun, teknolojik gelişme ve değişmelere hızlı ayak uydurabilen, sürdürülebilir plan ve projeler yürüten, vatandaşa güvenli, rahat ve keyifli ulaşım olanağı sunan ve çevre duyarlılığı gücüyle toplumsal fayda sağlayan hizmet sunmacıyı amaç edinmiştir. Kendisi gibi duyarlı ve gelişim gösterecek bireylere de bünyesinde staj adı altında eğitim sunmaktadır.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Staj Başvuru Ve Şartları

Staj yapacak öğrencilerin zorunlu staj yapıyor olmaları, İngilizce ve bilgisayar bilgisine sahip olmaları aranan nitelikler arasındadır. Malatya Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde staj yapacak öğrencilerin belediyenin sürdürdüğü gelişim ve değişime katkı da bulunacak, özverili bir şekilde çalışmalara destek olacak bireyler olması gerekmektedir. Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitimlerine devam ediyor olmaları, kendini tekrar etmekten kaçınan yenilikçi, dinamik, zeki, güçlü algıya sahip, güler yüzlü, insan ilişkileri iyi, çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, takım ruhuna sahip, bugün yaptıklarıyla kendini yarına taşımayı hedefleyen bireyler olmaları gerekmektedir.

Stajyerlerin staj yapılacak dönemin, staja alınacak kontenjanların ve bölümlerin değerlendirmesini yapmış ve bu alanda işi severek yapacak olması gerekmektedir. Stajın hangi ay (Haziran, Temmuz, Ağustos) içerisinde yapmak istediğini bildirmelidir.

Staj Başvurusu Nasıl yapılır?

Staj yapacak öğrencilerin belediyenin internet sitesi üzerinden özgeçmiş göndermeleri ve şahsen insan kaynaklarına okuldan aldıkları zorunlu staj belgesi ile başvurmaları gerekmektedir. Haziran da stajlar başlayacak olup en geç 1 ay öncesinden başvuru yapılmış olmalıdır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Bu aşamada stajyerlerin nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf, zorunlu staj belgesi, sağlık raporu, temiz kağıdı(e-devlet sitesi üzerinden çıktı alınmalıdır) olmalıdır.

Staj Başvuru Sonuçları

Büyükşehir Belediyesinin internet sitesinden yapmış oldukları veya insan kaynaklarına bırakılan iletişim bilgileri üzerinden öğrencilere geri dönüş sağlanacaktır. Staja kabul edilmesi durumunda açık olan pozisyonlara yerleştirilerek stajlarını tamamlayacaklar.

Staj başvuruları için takipte kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir