Medaş Staj Başvurusu 2021

Medaş Staj Başvurusu

1990 yılında elektrik dağıtım alt yapısı ve şebeke kurulunu hizmetleri ile başlayan firma 2009 yılındaki özelleştirme sürecinde hisselerini Alcen gruba satarak özellikle Konya ilinde elektrik dağıtım hizmetleri sunmaktadır. Firma uzaktan sayaç okuma sisteminin kullanan illerin arasında bulunmakta ve elektrik kesintisinin en az olduğu iller arasında bulunmaktadır. Müşterilerin bütün işlemlerini internet üzerinden yapmalarını sunan firma müşterilerin bütün şikayetlerini değerlendirme konusunda da titizliği ile bilinmektedir.

Medaş’ta Staj Şartları

  • Adayları Üniversite, Meslek Yüksek Okulları ve Meslek Lisesi öğrencisi olması gerekmektedir.
  • Yüksek Lisans döneminde bu alanda araştırma yapan öğrencilerde görev alabilmektedir.
  • Adayların zorunlu staj kapsamında görev alması gerekmekte ve staj başlangıcında bunu okullarından alacakları belge ile sunmaları gerekmektedir.

Medaş’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar meramedas.com.tr adresinden ya da kariyer sitelerinde yayınlanan staj ilanları üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Firma tercihen yaz dönemlerinde staj alımı yapmakta ve başvurusu süresi olarak 1 Şubat – 30 Nisan tarihleri arasında kabul etmektedir. Bu süre içinde alınan başvurular değerlendirildikten sonra uygun görülen adaylar Mayıs ayı içerisinde staj görevine başlamaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir