Markafoni Staj Başvurusu 2021

Markafoni Staj Başvurusu

Son dönemde ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan online mağazacılık kavramını en iyi şekilde uygulayan Markafoni, kıra sürede oldukça iyi bir konuma gelmiştir. Sektörün incisi olan firma, dinamik ekibine katkı sağlamak amacı ile staj başvurusu kabul etmektedir. Sanal ortamda 6,8 milyon üyesi bulunan bu dev marka çatısı altında çalışmak sizin için de bir ayrıcalıktır.

Genellikle bilgi teknolojileri, satış, pazarlama, ve mali işler bölümlerinde çalışabilecek üniversite öğrencileri Markafoni staj başvurusu yapabilirler. Aranan şartlar ise şua şekilde; İstanbul’da ikamet etmek, İktisat, işletme, matematik, psikoloji ve endüstri bölümlerinde 3 ya da 4 sınıf öğrencisi olmak, MS Office uygulamalarına hakim, iyi derecede İngilizce bilmek yeterli.

Bünyesinde birçok ürün barındıran Markafoni eşsiz yapısı ile internet kullanıcıları arasında bir fenomen. Yukarıda da bahsi geçen alanlarda kendinizi daha iyi geliştirmek için staj yapabileceğiniz en iyi ortamların başında yer alıyor. Özellikle teknoloji ve sanal pazar uygulamalarının gelecekte ki önemi açısından böyle bir deneyim sizleri de tatmin edecektir. Bu şekilde kariyer hedefinizi farklılaştırabilirsiniz.

Söz konusu dijital platform olunca gençlerin idealist yaklaşımlarını kendine adapte etmek, daha dinamik ve sosyal bir çalışma ortamı hedefleyen firma stajyer başvurularını yılın her döneminde kabul ediyor. Lise, meslek yüksek okulu ve üniversite öğrencileri Markafoni staj başvurusu yapabilirler. Bunun için siteden insan kaynaklarını kullanabilirsiniz.

İstanbul’da bulunan merkez ofisimizde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip “İnsan Kaynakları Stajyeri” arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin işletme, iktisat, psikoloji veya endüstri mühendisliği bölümlerinde 3. veya 4. sınıfta okuyan ya da yüksek lisans yapmakta olan
  • İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen
  • Haftada en az 3 tam gün staj yapabilecek
  • İnterneti ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan
  • Çok iyi derecede İngilizce bilen
  • MS Office programlarına hakim takım arkadaşı aramaktayız

İş Tanımı

İnternet sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, tüm insan kaynakları fonksiyonlarına (seçme yerleştirme, oryantasyon, eğitim, kariyer yönetimi, vb.) destek olunması.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir