Martur Staj Başvurusu 2021

Martur’da Staj

1985 senesinde kalıp süngerlerin üretimi için kurulan firma günümüzde birçok ünlü araç markasının iç koltuklarının üretimini yapmaktadır. Firma 20 seneyi aşan ömrü boyunca sürekli olarak kendisini geliştirirken Kütahya ve Bursa’da çok sayıda fabrika açarak büyük bir nüfusa iş imkânı sağlamıştır. Bu imkânlar doğrultusunda da öğrenciler için staj şansı ortaya çıkmaktadır. Özellikle mühendisler için kusursuz bir staj noktası olurken staj dönemleri boyunca farklı fabrikalarda staj alarak büyük tecrübeler edinme şansı elde edilir.

Martur Staj Başvuru ve Şartları

Firmada stajlarını yapmak isteyen öğrencilerin üniversitelerin makine mühendisliği bölümünde eğitimlerine devam ediyor olması gerekmektedir. Buna ek olarak öğrencilerin en az üçüncü sınıf olması istenirken Martur tarafından yalnızca zorunlu stajları olan kişiler fabrikalarda staj yapmak için kabul edilmektedir. Bu doğrultuda kişiler başvurularını internet sitesinde yer alan açıklamalar doğrultusunda mail adresleri üzerinden gerçekleştirebilirler. Bu şekilde gerçekleşecek olan başvurularda kişiler gerekli tüm bilgileri firmaya vererek başvurularını tamamlarlar. Sonrasında kişilere geri dönüş yapacak olan firma belirli belgeleri kişilerden talep edecektir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Başvuru aşamasında kişilerin özgeçmişleri firma tarafından talep edilmektedir. Bu taleplerinde amaç kişilerin kişisel yetenekleri hakkında da bilgi sahibi olmaktadır. Kişilerin özgeçmişlerinin yanında öğrenci belgelerini de firmaya teslim etmeleri gerekirken evrakları eksik olan başvurular kabul edilmeyecektir. Bu doğrultuda mail yoluyla başvuran kişilerin gerekli dosyaları eklemeleri ve bu şekilde maillerini Martur firmasına göndermeleri gerekmektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Stajlarda yalnızca üniversite öğrencileri kabul edildiğinden kişilerin stajlarını yalnızca yaz aylarında yapmalarına izin verilmektedir. Kişiler başvurularını istedikleri tarihte yaparlarken geç kalan başvurular da sorun olabilmektedir. Bu sebeple kişilere ilkbahar aylarında staj başvurusunu yapmaları önerilir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir