Media Markt Staj Başvurusu 2021

Media Markt Staj Başvurusu

1980’li yıllarda kurulan firma Türkiye pazarına 2007 yılında girmiş ve şuanda Türkiye’de dahil olmak üzere 14 ülkede 700’den fazla mağazası bulunmaktadır. Firma 2.000’den fazla çalışanı ile perakende alanında teknoloji ve ev ürünleri olarak hizmet vermektedir. Firma Türkiye’de teknoloji ürünlerinin kapsamlı olarak satılan mağaza zinciri akımını başlatan firmaların arasında bulunmaktadır. Firma özellikle mağazalarda öğrencilerin kendilerini geliştirmesi için her dönem staj yapma imkanı sunmaktadır.

Media Markt’ta Staj Şartları

  • Üniversitesi ya da Meslek Lisesi Öğrencisi olmak
  • Müşteri odaklı satış yapan firma olmasından dolayı mağazalarda görevlendirilecek öğrencilerin insan ilişkilerinin güçlü olması gerekmekte ve ekip çalışmasına uyum sağlamasını beklenmektedir.
  • Adayların sigortalarının okulları tarafından yapılması gerekmektedir.

Media Markt’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar mediamarkt.com.tr web sitesinde bulunan insan kaynakları bölümünden ya da kariyer sitelerinde yayınlanan staj ilanları üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Her dönem staj başvurusu kabul eden firma Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan mağazaları üzerinden de staj başvurusu almaktadır. Özellikle öğrencilerin kendi illerinde bulunana mağazalara başvurması önerilmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir