Medikal Park Staj Başvurusu 2021

Medikal Park Staj Başvurusu

Türkiye’nin Özel Hastane alanında 1993 yılında kurulduğu günden itibaren hizmetlerine devam eden firma Türkiye genelinde 15 farklı ilde toplamda 22 hastanesi bulunmaktadır. Toplam yatak kapasitesini 2016 başı itibari ile 3.506’ya çıkartan marka her geçen büyümeye devam edecek yatırımlarına da devam etmektedir. Firma sektörde 13.000’den fazla kişiye iş sağlamasının yanında hem medikal hem de idari kadrolarda öğrencilere staj imkanı sunmaktadır. Özellikle sağlık alanında gelecek yıllarda nitelik personel azlığı düşünüldüğünden dolayı firma mümkün olduğu kadar fazla öğrenciye staj yapma imkanı sunmaktadır.

Medikal Park’ta Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin Sağlık ile ilgili bölümlerinde öğrenci olmak ya da idari kadrolarda görev alabilecek pozisyonlara uygun bölümlerde 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olmak
  • Stajların zorunlu staj kapsamında yapılması ve okulları tarafından bunun onaylandığını gösteren belgenin sunulması

Medikal Park’a staj başvurusu yapmak için medicalpark.com.tr adresindeki insan kaynakları bölümünde resimli ve özgeçmiş CV’lerini göndererek staj başvurusu yapabilirler. Uygun görülen adaylar İnsan kaynakları birimi tarafından ön görüşmeye çağrıldıktan sonra görevlendirme yapılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir