Metag İnşaat Staj Başvurusu 2021

Metag İnşaat Staj Başvurusu

1967 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan firma günümüzde başta Suudi Arabistan, Sudan, Kazakistan gibi birçok ülkede faaliyetlerine devam ederek nitelik projelerin oluşmasında imzası bulunmaktadır. Firma son 10 yıldır Fortune dergisinde en büyük 250 Uluslararası Müteahhit firma arasında yerini alarak Türkiye’nin gurur kaynağı markaları arasında olmaktadır. Türkiye genelinde başta askeri tesisler olmak üzere yollar, köprüler, Hes projeleri ve Şehir Hastaneleri gibi birçok nitelikli projede imzası bulunmaktadır. Firma Türkiye’de kaliteli işgücü oluşturulması adına hem kendi bünyesinde sağlamış olduğu kursların yanında yaz dönemlerinde öğrencilere staj başvurusu imkanı sunmaktadır.

Metag İnşaat Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin Mimarlık ya da İnşaat Mühendisliği bölümlerinde öğrenci olmak
  • Makine mühendisliği ve elektrik mühendisliği öğrencilerinin de şantiye stajlarında başvuruları kabul edilmektedir.
  • Stajların zorunlu staj kapsamında bulunması
  • Üniversitelerinden staj süresinde sigortalarının yapılacağına dair taahhüt belgesi

Metag İnşaat’a staj başvurusu yapmak isteyen adayların metag.com.tr adresine girerek insan kaynakları bölümüne 1 Şubat – 30 Mart tarihlerin arasında başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurusu onaylanan öğrenciler ön görüşme için insan kaynakları tarafından görüşmeye çağrılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

One Reply to “Metag İnşaat Staj Başvurusu 2021”

  1. ben lefke avrupa üniversitesi iç mimarlık bölümünde 2. sınıfı bitirdim ve şu an şantiye stajımı sizin markanız altında gerçekleştirmek istiyorum.bana yanıt verirseniz çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir