Vakıfbank Staj Başvurusu 2021

Vakıfbank Staj Başvurusu

Türkiye’nin en eski bankalarından olan Vakıfbank, alanında kaliteli çalışmalar yapan bankalardan biridir. Kimi zaman işçi ve personel alımı yapan Vakıfbank, her yıl staj yapmak isteyen öğrenciler için Vakıfbank staj başvurusu yoluyla staj programları düzenlemekte ve bankacılık sektörüne nitelikli eleman yetiştirerek onları geleceğe hazırlamaktadır. Ayrıca yetişen elemanları kendi bünyesinde istihdam etmekte ve onları iş kaygısından kurtarmaktadır. İnternet sitesinde bu staj ilanlarını duyuran Vakıfbank, stajyer öğrenci alımı noktasında bazı kriterler gözetmektedir.

Neredeyse Türkiye’nin her şehrinde ve ilçesinde şubesi bulunan Vakıfbank, öğrenci seçiminde onların üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinde 3. Ve 4. sınıf öğrencilerinden ve bu okulların staj zorunluluğu olan okullar olmasını şart koşmaktadır.  Vakıfbank staj başvurusu yapmak isteyenlerin bu şartları taşması gerekmektedir.

Staj eğitimini başarıyla tamamlayan öğrenciler kurum içindeki hiyerarşiye uygun olarak bankanın ilgili birimlerinde görev almakta ve kariyer basamaklarını çıkma yolunda önemli bir adım atmaktadır. Gelecekle ilgili planlarını bankacılık sektörü üzerine kuran öğrenciler için Vakıfbank’ın staj programı çok büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Vakıfbanklı olmak

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Buradan başvurularınızı yapabilirsiniz.

7 Replies to “Vakıfbank Staj Başvurusu 2021”

  1. KONYA NECMETTİN ERBAKAN EREĞLİ KEMAL AKMAN MYO İŞLETME YÖNETİMİ 1. SINIF TA OKUMAKTAYIM . SIZIN BANKANIZDA STAJ YAPMAK ISTIYORUM VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN .

  2. ben adıyaman besni meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık okuyan 1 sınıf öğrencisiyim temmuz-ağustos arasında yapılacak olan 30 gün zorunlu staj eğitimimi batman merkez şubelerinizde yapma imkanı istiyorum

  3. Ben Pamukkale Üniverstesi Sermaye Piyasası 3. sınıf öğrencisiyim. 30 iş günü zorunlu stajımı Antalya Kaş Vakıfbank Şubesinde yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Merhabalar Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda Maliye Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. 30 günlük zorunlu yaz stajımı bankanızın İstanbul/Sultanbeyli şubesinde yapma imkanı istiyorum.

  5. Merhabalar Kırklareli Üniversitesi Vize Meslek Yüksek Okulunda Banka ve Sigortacılık Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 20 günlük zorunlu yaz stajımı bankanızın İstanbul/SİLİVRİ şubesinde yapma imkanı istiyorum.

  6. Merhaba, vakıfbankta staj için şubeden başvuru yapılıyormuş. Başvuru için hangi evrakları götürmeliyim?Ziraat bankası için de nasıl başvuru yapabilirim?Admin cevaplarsan sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir