Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesin’de Staj

Okmeydanı hastanesi modern tıbbın imkânları ile kaliteli sağlık hizmetini toplumun tüm kesimlerine ulaştıran, hasta memnuniyetini esas alan, etik değerlere uygun hizmet sunmaktadır. İnsana saygı, değişim ve gelişime açık, hakkaniyet, mükemmeli hedefleyen, etkin ve etkili hizmet anlayışı ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu değerler doğrultusunda hareket edebilecek öğrencilerede staj olanağı sunmuştur.

Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Staj Başvuru Ve Şartları

Okmeydanı Hastanesinde staj yapacak öğrencilerin staj başlangıç ve bitiş tarihleri, staj dönemi, staj yapılan bölümün kontenjanları göz önüne alınarak başvuru yapılmalıdır. Okmeydanı Hastanesinin stajyerlere sunduğu bir diğer şartlar ise; Stajyer bölüm çalışanları, hasta bilgileri, okmeydanı hastanesi ile ilgili kurumun öngörmediği bilgileri, tıbbi, ticari, kurumsal, kişilere özel vb. her türlü bilgiyi, sırrı saklamakla ve açıklamamakla yükümlüdür. Stajyer hastanenin kendisine verdiği görev dışında herhangi bir konu hasta ve hasta yakınları ile iletişime geçmemelidir. Bu kurallar doğrultusunda staj yapabileceklerdir. Stajyerler hastanenin seçtiği staj bölüm yöneticisi tarafından gözlemlenecek ve stajyerlerin staj defteri tutması bu defteri her hafta bölüm yöneticisine eksiksiz olarak imzalatmaları gerekmektedir.

Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Stajyerlerin teorik de edindikleri bilgilerin alt yapılarını Okmeydanı hastanesinde oluşturabilmeleri adına hastanenin insan kaynakları bölümüne okuldan aldıkları zorunlu staj belgesi ile başvuruda bulunabilirler.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Staj başvurusu yapacak öğrencilerin bu aşamada 1 adet öğrenci kimlik kartı fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf, zorunlu staj belgesi, hastaneye hitaben yazılan staj başvuru dilekçesi, sağlık raporu, aşı kartı (aile hekiminden) olmalıdır.

Staj Başvuru Sonuçları

Stajyerlere başvurusu formunda doldurdukları iletişim bilgileri üzerinden geri dönüş sağlanacaktır. Kabul edilen öğrenciler ilgili bölümlerde stajlarını tamamlayacaklar.

Staj başvuruları için takipte kalınız.

 

One Reply to “Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Staj Başvurusu 2021”

  1. Merhaba, ben Azerbeycandan. Okmeydani arastirma hastanesinde staj yapmak icin basvurmak istiyorum, kayit olmak icin kiminle iletisime gecmeliyim? lutfen sorumu cevaplandirin, tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir