Ordu Belediyesi Staj Başvurusu 2021

Ordu Belediyesin’de Staj

2014 yılında kurulan Ordu Belediyesi, bu şehre hak ettiği hizmetleri yerinde, zamanında ve gereği gibi sunabilmek, ilin bütününü kapsayıp kent, kır ayrımı gözetmeksizin, tüm ili kalkındırmak ve Ordu da yaşayan toplumun yaşam standartlarını en üst düzeye taşımayı hedef edinmiştir. Ordu belediyesi kurulduğu ilk günden itibaren varoluş nedenini unutmadan, kısa, orta ve uzun vadede ulaşmak istediği yeri belirleyerek gerçekçilik ve ulaşabilirlik doğrultusunda hizmet alanında elinden geleni yapmaktadır. Ordu için artık ertelenemez duruma gelmiş olan tüm hizmetleri en üst düzey olanaklarla sunmak adına bünyesinin gücüne stajyerleri de katmak istemiştir.

Ordu Belediyesi Staj Başvuru Ve Şartları

Staj başvurusunda bulunacak öğrencilerin Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitimlerine devam ediyor olmaları ve zorunlu staj ihtiyacı duymaları gerekmektedir. Belediye bünyesinde stajyerler kendilerini geliştirmeli ve özverili bir şekilde ihtiyaç duyulan her alanda şartlar gözetilmeksizin fayda sağlayabilmesi gerekmektedir. Bunlara ek ise; güler yüzlü, temiz, titiz, dinamik, enerjik, insan ilişkileri kuvvetli, bilgisayar ve İngilizce bilgisine sahip olmaları gerekmektedir. Farklı birçok alanda insan ihtiyacı duyan Ordu Belediyesi çok sayıda stajyer alımı yapabilecektir bu neden belediyenin staj kabul işlemleri ile ilgili bölümüne başvuruda bulunabilirler.

Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu alanda staj yapacak öğrencilerin şahsen Ordu Belediyesi İnsan Kaynakları Ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğüne okuldan aldıkları belge ile başvuruda bulunabilir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staj yapacak öğrencilerin devam etmekte olan eğitim durumlarından dolayı yaz dönemi stajı yapmaları ön görülmektedir. Stajlar Haziran ayında başlayacak olup başvuruların en geç 2 ay öncesinden yapılması gerekmektedir. Bu doğrultu da stajyerler NisanMayıs ayı içerisinde başvurularını gerçekleştirilebilirler.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Bilgiler

Ordu Belediyesine staj yapacak olan stajyerlerden istenen belgeler; Zorunlu staj belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf, belediye güvencesinde olabilmesi için temiz kağıdı e-devlet sitesi üzerinden çıktı alınmalı ve sağlık raporu olmalıdır.

Staj Başvuru Sonuçları

İstenen belgelerin tamamlanması sonucu başvuru formunda bildirilen iletişim bilgileriniz üzerinden geri dönüş yapılacaktır. Açık pozisyonlarda stajların tamamlanması sağlanacaktır.

Staj başvuruları için takipte kalınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir