Rönesans İnşaat Staj Başvurusu 2021

Rönesans İnşaat’ta Staj

Rönesans İnşaat zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi üstlendiği kaliteli ve yenilikçi projelerle çalışanlarına ve topluma değer vermektedir. Dinamik ve güvenilir bir hizmet anlayışına sahip olarak faaliyet gösterdiği her sektörde gözle görülür bir fark yaratmak amacıyla üst düzey bir hizmet sunmaktadır. Bu alanda çalışmaya istekli ve işini severek yapacak, işinde fark yaratacak stajyerlere de olanak sunmaktadır.

Rönesans İnşaat Staj Başvuru Ve Şartları

Stajyer adaylarının üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim görmeleri, belirli kriterleri karşılamaları gerekmektedir. Bunlar; not ortalaması, staj tarihi, zorunlu staj olması vb. Güler yüzlü, enerji dolu, öğrenme sistemi sürekli aktif, özverili, hedefleri yüksek, çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, her türlü şartlara ve farklılıklara uyumlu olmalıdırlar.  Staj yapılacak dönemin staja alınacak öğrenci kontenjanları ve pozisyonları değerlendirilip gerçekleştirilmelidir. Stajyerlerin staj defteri tutması ve stajın sorumluluğunu yürüten staj bölüm yöneticisine eksiksiz olarak her hafta sonu imzalatmaları gerekmektedir. Rönesans İnşaat, bünyesinde her öğrenciye bir kez staj olanağı sunmaktadır.”Stajyer başvuru sistemi” üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Öğrencilerin eğitimlerine devam ediyor olmasından dolayı yaz dönemi staj uygulaması yapılmaktadır.  Mayıs ayının 3. Haftasına kadar başvurular gerçekleştirilip Haziran, Temmuz, Ağustos ayları içerisinde istenilen ay belirlenerek staja başlayabilecekler.

Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Staj başvurusu yapacak öğrencilerin sağlık raporu, nüfus cüzdanı fotokopisi, zorunlu staj belgesi, 1 adet vesikalık fotoğraf, temiz kâğıdı “e-devlet” sitesi üzerinden çıktı alınmalıdır.

Staj Başvuru Sonuçları

Stajyerlerin başvuru formunda vermiş oldukları iletişim bilgisi üzerinden geri dönüş sağlanacaktır. Başvurusu kabul edilen öğrenciler ilgili bölümlere yerleştirilerek stajlarını tamamlayacaklar. Rönesans İnşaat beklentilerini en üst düzey de karşılamış ve stajını başarılı bir şekilde tamamlayan stajyerlere devamlılık olanağı sağlamaktadır.

Yaz stajı başvuruları 15 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılabilir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

3 Replies to “Rönesans İnşaat Staj Başvurusu 2021”

  1. merhaba ben lefke avrupa üniversitesinde okuyorum.2. sınıfı bitirdim. iç mimarlık bölümünde okuyorum.bu yaz şantiye stajımı sizin markanız altında gercekleştirmek istiyorum. sizinle beraber kendime birçok şey katacağıma inanıyorum. eğer mesajıma yanıt verirseniz çok memnun olurum.
    iyi çalışmalar…

  2. merhaba ben elazıg fırat üniversitesinde okuyorum. 2. sınıftayım. inşaat mühendisliği bölümünde okuyorum. Bu yaz stajımı sizin firmanızda yapmak istiyorum. sizinle beraber kendime çok şey katacağıma inanıyorum.bu mesajıma yanıt verirseniz çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir