Osmangazi Edaş Staj Başvurusu 2021

Osmangazi Edaş’da Staj

Elektrik hayatımızda en önemli etmenlerden birisi olurken elektriğe duyulan ihtiyacın insan varlığı devam ettiği süreceği düşünülüyor. Bu aşamada sürekli olarak kişilere ihtiyacı olan elektrik enerjisinin sağlanabilmesi için yeni firmalar kuruluyor ve bu şirketler elektrik dağıtımlarına başlıyorlar. Osmangazi Edaş firması da bu firmalardan birisiyken günümüzde çok ciddi bir nüfusa firma tarafından elektrik sağlanıyor. Elektrik ile ilgili eğitimlerine devam eden kişiler için de firma bünyesinde staj yapma fikri oldukça cazip geliyor.

Osmangazi Edaş Staj Başvuru ve Şartları

Başvuruda bulunacak olan kişiler, lise, yüksekokul ya da üniversitesi öğrencisiyken başvurularını yapabiliyorlar. Bu aşamada Osmangazi Edaş tarafından kişilerin bu öğrenim düzeylerinde elektrik ile direkt olarak ilgili olan bölümlerinde okuması şart olarak sunuluyor. Eğer kişiler bu şartı sağlıyorlarsa firmaya rahatlıkla başvuruda bulunabiliyorlar.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Osmangazi Edaş’a başvuruda bulunacak olan kişiler kendi bulundukları ilde yer alan merkeze giderek burada bizzat başvurularını yapıyorlar. Bu aşamada üniversitelerinden alacakları öğrenim belgelerine Osmangazi Edaş tarafından sunulan stajlarda ihtiyaç duyan kişiler buna ek olarak fotoğraflarını ve kimliklerini de başvurularda getiriyorlar. Bu başvurular belgeler ile birlikte yapıldıktan sonra herhangi bir sorun olursa da kısa süre içerisinde diğer belgeler tahsis edilebiliyor.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvuru tarihleri liseler için okulların başladığı Eylül ayından öncesi olarak uygun görülmüştür. Ancak üniversiteler yaz aylarında staj yaptıkları için Nisan ve Mayıs ayında kişilerin Osmangazi Edaş firmasına başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Firma adayların teknoloji ile ilişkilerinin çok iyi olmasını istediğinden kişilerin teknolojik cihazları da aktif olarak kullandığını varsayıyor. Bu doğrultuda tüm iletişimler mail adresleri üzerinden yapılıyor.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir