Özel Konya Farabi Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Özel Konya Farabi Hastanesin’de Staj

Henüz 2009 senesinde hasta kabulüne başlayan Özel Konya Farabi Hastanesi, şehrin en önemli sağlık noktalarından birisi haline gelmiştir. Günümüzde çok sayıda kişi bu hastanede tedavilerini olmayı tercih ederken yapılan çalışmalar ile birlikte her zaman daha iyi bir hizmet sunulması amaçlanmaktadır. Oldukça iyi bir düzene sahip olan hastane bünyesinde kişiler stajlarını da oldukça disiplinli bir halde yapabilmektedir. Bu sebeple de Konya’da bulunan ve sağlık bölümlerinde eğitim alan kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Özel Konya Farabi Hastanesi Staj Başvuru ve Şartları

Hastane bünyesinde staj yapacak olan kişilerin sağlık bölümlerinde eğitim almaya devam ediyor olması istenirken Özel Konya Farabi Hastanesi kişilerin zorunlu stajlarının olmasını da istemektedir. Bu iki şartı sağlayan kişiler hastane için potansiyel stajyer adayı olarak gösterilebilir. Bu aşamada kişiler başvurularını direkt olarak hastaneye giderek gerçekleştirebilirler.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kişilerin Özel Konya Farabi Hastanesi bünyesinde stajlarını yapabilmesi için kimlik fotokopileri, öğrenci belgeleri, sabıka kayıtları ve vesikalık fotoğrafları ile birlikte başvurularını yapması istenmektedir. Bu belgelerden herhangi birisi eksikse kişilerin hemen gün içerisinde bu belgeleri alması istenmektedir. Bu belgeler olmadan başvurular değerlendirmeye alınmaz.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurularını yapacak olan kişiler stajlarını eğer yazın yapmak istiyorlarsa Mayıs ayında başvurularını tamamlamak zorundadırlar. Ancak kişiler eğer kış aylarında staj yapacaklarsa Kasım ayı başvuru için belirlenene ay olmaktadır.

Staj Başvurusu Sonuçları

Özel Konya Farabi Hastanesi’ne yapılan başvurular kısa süre içerisinde değerlendirilerek kişilere geri dönüşler yapılmaktadır. Bu dönüşler mail yoluyla olurken açık bir şekilde kişilerin yaptıkları staj başvurusunun sonuçları açıklanmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir