Özel Eryaman Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Özel Eryaman Hastanesin’de Staj

Ankara’nın Eryaman semtinde hizmet veren Özel Eryaman Hastanesi, 75 yatak kapasiteli ve son teknoloji cihazlarla donatılmış bir özel hastanedir. Hastanede sürekli olarak dalında en iyilerden gösterilen doktorların alımı gerçekleşirken bölgede herkese en iyi sağlık hizmetinin verilebilmesi amaçlanmıştır. Çok sayıda çalışanı bulunan hastane eğitime desteğini stajyer alımları ile gösterir.

Özel Eryaman Hastanesi Staj Başvuru ve Şartları

Hastaneye başvurular hastanenin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Bu aşamada kişilerin sağlık bölümlerinde okuyor olması hastane için yeterli bir ayrıntı olarak gösterilebilir. Bu doğrultuda lise ve üniversite öğrencileri hastanede staj yapabilirken başvurularını gerçekleştirmeleri yeterli olacaktır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Kişilerin ilk etapta resmi internet sitesinde yer alan formu doldurması yeterlidir. Sitede, Kurumsal sekmesinin alt kısımlarında bulunan İnsan Kaynakları seçeneğine tıklayan kişiler burada karşılarına çıkan formu doldururlar. En sonun hastanede çalışma pozisyonu olarak stajyer seçimlerini yaparak evrak kullanmadan başvurularını yapmış olacaklardır. Eğer kişilerin başvuruları onaylanırsa kişilerden kimlik belgelerini, fotoğraflarını ve sabıka kayıtlarını hastane talep edecektir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Kişilerin staj başvurularını yapacakları tarihlerde Özel Eryaman Hastanesi herhangi bir sınırlama getirmemiştir. Kişiler 365 günün tamamında başvurularını yapabilir. Bu sebeple kişiler stajları başlamadan en az 1 ay öncesinde formu doldurarak gönderirlerse bu formda yer alan bilgilere göre hastane değerlendirmeyi birkaç günde yaparak stajlarınızı onaylayabilir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Sonuçlar kişilerin internet üzerinden doldurdukları formda yer alan iletişim bilgilerinden öğrencilere aktarılmaktadır. Bu aktarma aracı mail olabildiği gibi telefonlardan da kişilere haber verilmektedir. Bu sayede kişiler sonucu öğrenerek bir sonraki adımlarını bu sonuca göre atabilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir