Pehlivanoğlu Staj Başvurusu 2021

Pehlivanoğlu’nda Staj

Ege Bölgesi’nde hizmet veren Pehlivanoğlu, kuruluş yılı olan 1990 senesinden günümüze kadar hizmetlerine büyüyerek devam etmiştir. Bu doğrultuda perakende satış ile sektöre giriş yapan firma, sonrasında turizm, özel güvenlik, sigorta, inşaat ya da depoculuk gibi sektörlerde de çalışmalara başlamıştır. Böylesine çeşitli dallarda hizmet veren ve bünyesinde 1500’den fazla kişiyi çalıştıran firma yaz dönemlerinde öğrenciler için de uygun bir staj noktası olmaktadır. Ege Bölgesi’nde yer alan üniversitelerde okuyan öğrencilerin büyük bir çoğunluğu zorunlu staj başvurularını bu firmaya gerçekleştirmektedir.

Pehlivanoğlu Staj Başvuru ve Şartları

Başvurularda bulunabilmek için kişilerin zorunlu stajlarını yapacak olmaları gerekmektedir. Buna ek olarak kişilerin okulların ilgili bölümlerinde eğitim alıyor olması da gerekir. Ancak firma birçok farklı alanda iş imkânı sunduğundan kişiler genel olarak okudukları bölüm ile ilgili rahatlıkla staj imkânı bulabilirler.

Pehlivanoğlu Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Staj başvurularını yapmak için kişilerin resmi internet sitesine girmesi ve buradan gerekli formaları doldurması gerekmektedir. Bu formlarda kişilerden istenen tüm bilgilerin eksiksiz bir biçimde teslim edilmesi gerekir. Buna ek olarak kişilerin özgeçmişleri de bu aşamada firma tarafından talep edilmektedir. Firmanın sitesine giren kişiler başvuru ekranına geçtikten birkaç dakika sonra başvurularını tamamlayabilirler.

Staj Başvurusu Gerekli Evraklar

Staj başvuruları internet sitesinden yapıldığından kişisel bilgilerini doğrulayacakları belgeler firma tarafından talep edilmez. Ancak kişilerin özgeçmişleri başvuru aşamasında istenmektedir. Bu sebeple de kişilerin özgeçmişlerini sanal ortamda oluşturmaları ve siteye yüklemeleri gerekir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staj başvuruları yılın her döneminde yapılabilmektedir. Kişilerin okullarından staj tarihleri konusunda bir sorun olmadığı sürece firma tarafından tüm staj tarihleri kabul edilebilmektedir. Yalnızca kişilerin 10 gün ya da daha fazla gün için staj başvurusu yapması gerekmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir