Show TV Staj Başvurusu 2021

Show TV’de Staj

Medya sektörü içerisinde alınan eğitimler her zaman yetersiz kalmaktadır. Her ne kadar kişiler okullarında en iyi eğitimleri alsalar da bir medya organında edinecekleri tecrübe en önemli detay olacaktır. Bu sebeple de öğrencilerin eğitimlerinin ikinci yarısında alacakları stajlar çok büyük önem taşımaktadır. Show TV bu aşamada stajyerlere en geniş imkânları sunan kanallardan birisi olurken birçok öğrencinin de ilk tercihi olmaktadır.

Show TV Staj Başvuru ve Şartları

Show TV’de staj yapabilmek için kişilerin ilk olarak okulların medya ve medya yönetimi alanlarında eğitim alıyor olması gerekmektedir. Genel olarak radyo ve televizyon bölümlerinde okuyan öğrenciler kanala başvuruda bulunmaktadırlar. Buna ek olarak kişilerden stajlarını en az 1 ay en fazla 3 ay yapması istenir. Bu staj süresi kesinlikle aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Staj başvurusu kişiler tarafından internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Bu başvurularda kişilerin ilk olarak karşılarına çıkan formu tam bir şekilde doldurması gerekir. Bu form içerisinde hiçbir alanın boş bırakılmaması başvuru aşaması için son derece önemlidir. Eğer kişiler başvuru formalarından sonra kabul edilirlerse gerekli belgelerin teslimi için kanala davet edilirler. Bu aşamada kimlik belgelerinin, öğrenci belgelerinin ve sabıka kayıtlarının kişilerin yanında olması gerekir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staj başvuru süreçlerinde kişilerin erken davranması ve staj başvurularını bahar aylarında yapması gerekir. Nisan ayı Show TV staj başvuruları için en doğru ay olarak gösterilebilir. Bu ayda başvurularını yapan kişiler Haziran, Temmuz ya da Ağustos aylarında stajlarını tamamlayabilirler.

Staj Başvurusu Sonuçları

Sonuçlar Show TV resmi mail adresi üzerinden kişilere gönderilen mailler ile aktarılmaktadır. Olumsuz sonuçlarda da ayrıntılı bir bilgilendirme gerçekleşmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir