Perfetti Staj Başvurusu 2021

Perfetti  Staj Başvurusu

Firma dünya genelinde 150’den fazla ülkede sakız ve sakız ürünleri pazarlaması yapan bu sektörde lider firmalar arasında yer almaktadır. Firma dünya genelinde toplamda 19.000’dan fazla çalışanı ve 35 farklı şirketi ile hizmet vermektedir. Firmanın ürün çeşitliliğimi arttırmaya yönelik yaptığı yatırımlar ve ar-ge çalışmaları ile sürekli ödüller almakta ve gelecek nesillere imkan sağlamak için yaz dönemlerinde öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır.

Perfetti’de Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin Gıda veya Kimya bölüml
    erinde zorunlu staj kapsamında 3. ya da 4.sınıf öğrencisi olmak ve zorunlu stajı gösteren belgenin onaylı bir şekilde sunulması gerekmektedir.
  • Stajyer adayların tercihen sigara içmemesi ve öğrencilik dönemlerinde herhangi bir suçtan dolayı disiplin cezası almamış olmaları
  • Staj süresi boyunca öğrencilerin çalışma sigortalarının üniversitelerinden yapılacağına dair taahhütname

perfetti-staj-basvurusu

Perfetti’ye staj başvurusu yapmak için perfettivanmelle.com.tr üzerindeki insan kaynakları bölümünde ön başvuru yapabilirler. Ön başvurusu sonrası hak kazanan adaylar mülakat yapıldıktan sonra uygun görülmeleri halinde firmanın üretim ve dağıtım alanlarında staj yapma imkanı bulmaktadırlar.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir