PepsiCO Staj Başvurusu 2021

PepsiCO Staj Başvurusu

Ülkemizde gıda sektörü alanında önemli firmalar arasında bulunan PepsiCo, özellikle içecek sektöründe dünyanın en büyük firmalarından biridir. 215’den fazla ülkede çalışma gösteren PepsiCo, insanlara leziz gıdalar ve içecekler üretimi konusunda 250.000 çalışanı ile hizmet sağlıyor. bünyesinde 22 ayrı marka bulunduran PepsiCo, her markanın yılda 1 milyar dolarlık satışı ile alanında en büyük firma olarak göze çarpıyor. PepsiCo staj başvurusu ile bu firmada çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca PepsiCo staj başvurusu ile öğrencileri gıda sektöründe eğiterek onlara güzel bir iş ve gelecek imkanı vaat eden PepsiCo, bu staj için öğrencilerden bazı şartları taşıyanlar arasında seçim yapıyor. Üniversitede 3 ya da 4. Sınıf öğrencisi olanlar, çözüme odaklanabilen, yararlı çalışmayı ilke edinen, analitik düşünme kabiliyeti yüksek ve girişimci bir ruha sahip olan öğrenciler arasından seçilen stajyerler, proje koçu önderliğinde ilginç bir deneyim yaşadıkları stajın sonunda başarılı olmaları durumunda firmanın bünyesinde görev alabiliyorlar.

Genç ve girişimci yeteneğe sahip olan öğrenciler, başarılı bir staj programının ardından dünyanın en büyük içecek ve atıştırmalık üreten bu firma ile çalışabilme imkanı bulabilirler.

PepsiCo GO Staj Programı

Kariyerine PepsiCo “Go“ ile adım at!
Pepsi kadar dinamik,
Doritos kadar güçlü,
Rocco kadar sıkı,
Lipton Ice Tea kadar çekici ve sürekli gelişim ve öğrenme fırsatlarıyla dolu “GO-Geleceğim Orada Staj Programı”nda yerini almaya hazır mısın?
PepsiCojobs.com’dan staj programı adını aratarak başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir