Petkim Staj Başvurusu 2021

Petkim Staj Başvurusu

1965 yılında İzmir’de kurulan firma başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere birçok ülkeye petrol işleme alanında hizmet vermektedir. Firma yıllık 1milyon tondan fazla satılabilir ürün üretimi yapabilme kapasitesine sahiptir. Firma başlatmış olduğu Üniversite – Sanayi işbirliği kapsamından öğrencilerin staj başvurularını her zaman değerlendirmeye almakta ve öğrencilere bu konuda destek olmaktadır. Firma staj başvurusu için Haziran ve Ekim ayları arasında yapılan başvuruları kabul etmektedir.

Petkim’de Staj Şartları

  • 30 farklı kategoride hizmet imkanı bulunmasından dolayı her bölümden öğrenci kabul etmektedir. Ortaöğretim düzeyinde ise Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri kabul görmektedir.

Petkim’e staj başvurusu yapmak isteyen adaylar petkim.com.tr adresinde başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylara staj yapmanın yanında bir nevi kademeli eğitim veren kurum adayların staj sonuçlarını da sınıflandırmaktadır ve başarılı adaylara gelecek yıllarda iş imkanı sunmaktadır. Firma her yıl yoğun staj başvurusu aldığı için sadece verilen tarih aralarında yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaktadır ve sadece web sitesi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir