Sanko Holding Staj Başvurusu 2021

Sanko Holding’de Staj

SANKO Holding çevresine, çalışanlarına, ve müşterilerine olan saygısından ödün vermeden yüksek verimli bir dünya firması olmayı kendine vizyon olarak seçmiştir. Kalitenin ayrıntıda gizli olduğuna inanan SANKO Holding için konu ne olursa olsun, amaç daima insandır. Bu doğrultuda çalışanlarını geliştirmek, katılımlarını sağlamak, özel ürünlerin tedarikçisi olmak, optimumverimliliğe ulaşmak, karlı ürünler üretmek, yenilikçi olmak SANKO Holdingin kuruluş sebebidir. Bu kalıcı amaca ulaşmak için; hataları oluşmadan önlemek, hijyenik, kaliteli, çevreye duyarlı bir gelişim göstermelidir.

Sanko Holding Staj Başvuru Ve Şartları

SANKO Holding; inşaat, tekstil, otomotiv, sağlık, eğitim, gıda ve enerji alanlarında faaliyet göstermekte olup bu çeşitli, kalabalıkve yoğun dünyasında stajyerlerin de eğitim almasına olanak sunmaktadır. Staj yapacak kişilerin lise/üniversite de okuyor olmaları gerekmektedir.

Holding bünyesinde staj yapacak kişiler de olması gereken yetkinlikler; Geleneklerine sahip çıkan, onları geleceğe taşıyabilecek, dürüstlüğe inanan, “rüzgardurduğunda küreklere asılmasını bilecek”, takım çalışması yapabilen, yön belirleyici, iletişim becerisine sahip, hedef ve sonuca odaklanabilen, yabancı dile sahip, farklılıklara uyum sağlayabilen, liderlik ruhuna sahip kişiler olmalıdırlar.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurunuzla ilgili açık pozisyon olması durumunda, insan kaynakları tarafından uygun bulunan adaylara geri dönüş sağlanacaktır. Yılın her ayı açık pozisyon olması durumun da staj olanağı sunulmaktadır.

Staj Başvuru Sonuçları

İnternet sitesi üzerinden yapılan başvurularınız değerlendirilerek gerekli belgeler temini sağlandıktan sonra vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerindenkabul edildiğinize veya kabul edilmediğinize gerekçesi ile birlikte dönüş sağlanacaktır. SANKO Holding bünyesine katılan stajyerlerin kendilerine önceden belirtilen zaman sürecinde oryantasyon programına tabi tutulurlar. Belirli pozisyonlara alınan stajyerlere insan kaynakları koordinatörlüğünce hazırlanan oryantasyon el kitabı belirli bir süre ile teslim edilir. Stajyer Holding ve bulunacağı pozisyon hakkında bilgi sahibi olduktan sonra başlayacağı görev ve sorumlulukları ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirilir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir