Samsun Çarşamba Havalimanı Staj Başvurusu 2021

Samsun Çarşamba Havalimanın’da Staj

Samsun ülkemizin en önemli ticaret noktalarından birisi olurken bu doğrultuda iş amaçlı şehre yapılan yolculukların sayısı oldukça fazladır. Bu yolculuklarında kişiler olabildiğince kolay bir şekilde ulaşım sağlamak amacıyla havayolu ulaşımını kullanırlar. Bu doğrultuda ziyaret edilen ilk adres de Samsun Çarşamba Havalimanı olmaktadır. 1998 senesinde kurulan havalimanı hizmetine devam ederken öğrenciler için de staj imkânı sunmaktadır.

Samsun Çarşamba Havalimanı Staj Başvuru ve Şartları

Staja başvuruda bulunmak için Samsun Çarşamba Havalimanı insan kaynakları kişilerin öğrenimlerine devam etme şartı koymuştur. Bu doğrultuda kişilerin lise ya da üniversite öğrenci olması staj için gerekli şartlardan ilkidir. Buna ek olarak kişiler eğer zorunlu stajlarını yapacaklarsa Samsun Çarşamba Havalimanı’nda stajlarını yapabilirler.

Samsun Çarşamba Havalimanı Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu başvurularını yapacak olan kişilerin adresi internet sitesi olurken birkaç dakikalık bir işlem sonrasında kişiler başvurularını yapabilirler. Ancak bu başvuruları onaylanırsa ikinci bir aşama olarak kişilerin gerekli evraklar ile birlikte havalimanına gitmeleri ve başvurularını tamamlamaları gerekir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Samsun Çarşamba Havalimanı’na giderken öğrenciler yanlarında okullarından aldıkları öğrenci belgelerini yanlarına alırken buna ek olarak sigortalarının okulları tarafından yapıldığını gösteren belgeyi de alırlar. Bunlara ek olarak vesikalık fotoğrafları ile birlikte Samsun Çarşamba Havalimanı’na başvurular yapılır.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Yaz aylarında stajlarını Samsun Çarşamba Havalimanı’nda yapacak olan kişiler Nisan ayının sonuna kadar başvurularını yapmak zorundadır. Aksi halde kişilerin staj başvuruları havalimanı tarafından değerlendirmeye alınmaz.

Staj Başvurusu Sonuçları

Staj başvurularını başarılı bir şekilde yapan kişilere insan kaynakları bölümü tarafından telefon ile ulaşılarak staj başvuru sonuçları aktarılacaktır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

2 Replies to “Samsun Çarşamba Havalimanı Staj Başvurusu 2021”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir