Stfa İnşaat Staj Başvurusu 2021

Stfa İnşaat’ta Staj

STFA’nın temelleri 1938 yılında atılmıştır. Sezai Türkeş ve Feyzi Akkaya adlı iki genç mühendis büyüyen ekonomi ile beraber ülke de köprü inşaatına ve kazık çakma işlerine ihtiyaç duyulduğunu fark etti. Türkiye de ve yurtdışında dünya standartların da yenilikçi mühendislik çözümleri ve hizmetleri geliştirmek amacı ile yola çıktılar ve en zorlu projelere entegre çözümler getiren lider bir kuruluş haline geldiler.

Stfa İnşaat Staj Başvuru Ve Şartları

STFA İnşaat; Maliyet tasarrufu sağlayan, mühendislik çözümleri geliştirme, yerel ve teknik bilgilerle bir adım öne geçme, yüksek hizmet ve ürün kalitesi sağlama, müşterilerin talep ettiği esnekliğe, teknik bilgi birikimine, hızlı cevap süresine uyum sağlayabilecek stajyerlere de bünyesinde yer verecektir.

Firma başarılı bir şekilde stajını tamamlayan kişilere bünyesinde devam olanağı sunmaktadır. STFA inşaatta staj başvurusu için mühendislik ya da mimarlık öğrencileri kabul edilmektedir. Başvurulacak bölüme göre İngilizce bilme şartı bulunmaktadır. Öğrenmeye istekli, sabah 9 akşam 6 çalışma saatlerine uyabilecek, genel not ortalaması 2,50 üzerinde olması, görevleri tam ve zamanında yapabilecek, amirleri ve takım arkadaşları ile uyum içerisinde saygılı, temiz, özgüveni yüksek, disiplinli, yeni fikirler üretebilen kişiler olmalıdır.

Staj başvurusu yapacak öğrencilerin zorunlu staj görevinde olması ve okullarından imzalı belge getirmeleri gerekmektedir. Kış döneminde staj yapacak öğrencilerin 1 Ocak- 15 Nisan, yaz döneminde staj yapacakların ise 15 Haziran15 Eylül tarihleri arasında firmanın web sitesinden yayımlanan stajyer ilanına ve insan kaynaklarına mail ile gönderecekleri özgeçmiş ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Staj Başvuru Sonuçları

Başvuru için stfa.com üzerinden üyelik açılması gerekmektedir. Buradan staj alanındaki boş kontenjanlara başvuru yapabilirler. Staj başvurusu olumlu sonuçlanan öğrencilere, staj tarihleri ve staj yapacakları bölüm/proje, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından telefon ve eposta yoluyla bildirilmektedir. Başvurusu olumsuz sonuçlanan öğrencilere ise yine e-posta yolu ile gerekçeli olarak bildirim yapılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir