Şanlıurfa Belediyesi Staj Başvurusu 2021

Şanlıurfa Belediyesin’de Staj

Medeniyetlere ışık tutmuş Şanlıurfa belediyesi, katılımcı ve adil bir yönetim anlayışıyla, toplumsal değerlerden ve yaşam kalitesinden ödün vermeden etik bir belediyecilik hizmeti sunmaktadır. Kişi başına düşen yeşil alanıyla Türkiye de lider, son teknolojinin kullanıldığı ulaşım sistemleri ile toplu taşımada öncü ve sürdürülebilir bir hizmeti hedeflemektedir. İnsana odaklı hizmet üretmek, çağın getirdiği yenilikleri vatandaşlara sunmak ve bu hizmetin devamlılığını, gelişimini sağlamak için daha çok sayıda çalışan bulundurmaktan yana olan Şanlıurfa Belediyesi stajyerlere de aynı olanağı sunmaktadır.

Şanlıurfa Belediyesi Staj Başvuru Ve Şartları

Toplumsal sorumluk bilinci ile hareket edebilecek, gelişime ve değişime ayak uydurabilen, enerjik, özverili, çevreye duyarlı, güler yüzlü, çözüm odaklı, fikir üretebilen, üniversite/yüksekokul da eğitimine devam ediyor olmaları, staj yapacakları döneme ve kontenjanlarına dikkat etmeleri ve stajyerlerin zorunlu staj şartı bulunmalıdır. Bilgisayar ve İngilizce bilgisine sahip olmaları ön şarttır. Şanlıurfa belediyesinin öngördüğü çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, kılık kıyafeti temiz, istenilen kurallar doğrultusunda hareket edebilecek ve takım ruhu olan, kişiler olmalıdırlar.

Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öğrenciler şahsen Şanlıurfa belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğüne zorunlu staj belgeleri ile başvuruda bulunabilirler.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Staj yapacak öğrencilerin Belediyenin güvencesi altın da olabilmesi için “e-devlet” sitesi üzerinden temiz kağıdı çıktısı alınmalıdır. Buna ek ise; nüfus cüzdanı fotokopisi, sağlık raporu, 1 adet vesikalık fotoğraf, öğrenci belgesi olmalıdır.

Staj Başvuru Sonuçları

Başvuru formunda vermiş oldukları iletişim bilgileri üzerinden geri dönüş sağlanacaktır. Kabul edilen öğrenciler belediyenin açık pozisyonlarına bölümleri ile ilgili gerekli bilgiler verilip ilgili kişilerle görüştürüldükten sonra yerleştirilecek ve stajlarını tamamlayacaklardır.

Staj başvuruları için takipte kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir