Tatbak Staj Başvurusu 2021

Tatbak’da Staj

Temellerini 2001 yılında atan Tatbak, 2015 yılına geldiğinde Anadolu yakasında 73, Avrupa yakasında 10 şubesiyle hizmet vermekte ve 2017 yılı itibariyle de gelişimini devam ettirmektedir. Şirket kuruyemiş ve tatlı sektöründe hizmet vermektedir. Temiz, itinalı ve özverili bir çalışma alanı olan tatbak; imalathanesinde 700, fabrika satış mağazalarında 600 olmak üzere toplanda 1300 personel kadrosuyla üst düzey hizmet sunmaktadır. Stajyerlerin eğitimine ve gelişimine katkı da bulunmak amacıyla bünyesinde onlara da yer açmıştır.

Tatbak misyonu ve vizyonu gereği kaliteli, hesaplı ve toplumdaki her bireyin damak zevkine hitap eden ürünler sunan, sektöründe saygın bir firmadır. Tatbak’da staj yapacak öğrenciler bu bölüme hakim bir eğitim alıyorlar ise bu bünyede öğrenecekleri ile kendilerini güzel yerlere taşıyacaklardır. Tatbak çalışanlarına çok değer vermekte olup, çeşitli sosyal ve yan haklarla çalışanlarına destek olmaktadır.

Tatbak Staj Başvuru Ve Şartları

Tatbak genel nitelik olarak; güler yüzlü, müşteri ilişkilerinde başarılı, aktif, sürekli olarak öğrenmeye açık, genç ve dinamik kişileri bünyesine katmayı hedeflemektedir. Her eğitim bünyesinde öğrenci alınacaktır. Lise/Üniversitelerin 3-4.sınıfında okuyor olmaları gerekmektedir. Staj da zorunluluk koşulu aranmamaktadır. Tatbak bünyesinde kasiyer, reyon görevlisi, mağaza sorumlusu vb pozisyonlar ve tatlı, börek, yaş pasta, unlu mamüller ustası yanında da staj yapabileceksiniz. Gıda ve pastacılık bölümlerinde eğitim gören öğrenciler özellikle bu bölüm de staja tabi tutulacaktır. Burada en çok önem verilen nitelik ise; insan ilişkileri kuvvetli ve güler yüzlü olmalarıdır.

Başvurusu Ne Zaman?

Tatbak bünyesinde her daim staj olanağı sunmaktadır. Yalnız başvuruların okulun uygun gördüğü tarihten 1 ay önce yapılması gereklidir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Başvuru için gerekli evraklar; Nüfus cüzdanı fotokopisi, öğrenci belgesi ve sağlık raporu yeterli olacaktır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir