Sanovel İlaç Staj Başvurusu 2021

Sanovel İlaç’da Staj

Ülkemizin ilaç üretiminde lider firmalarından birisi olan Sanovel, aynı zamanda ülkemizin en büyük 500 şirketinden birisidir. Bu doğrultuda birçok kişi böylesine uluslararası bir şirkette staj yapmak için başvurularını gerçekleştirmektedir. İlaç üretimi yapan firma profesyonel fabrikalarında bu işlemleri yaparken belirli dönemlerde gelen staj başvurularını değerlendirmeye alırlar.

Sanovel İlaç Staj Başvuru ve Şartları

Firmaya başvuruda bulunmak isteyen kişiler resmi internet sitesinde de yer alan insan kaynakları bölümünün mail adresine staj başvurularını gerçekleştirirler. Staj başvurularını yapmak isteyen kişilerin üniversitelerin medikal içerikli bölümlerinde eğitim alıyor olmasının yanında mühendislik bölümlerinde eğitim alan kişiler de kabul görmektedir. Firma için İngilizce büyük bir önem taşıdığından stajyer adaylarının belirli seviyede İngilizce bilmeleri aranan şartlar arasındadır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Kişiler başvurularını internet üzerinden gönderecekleri mailler ile yaparken gerekli belgelerin maillere eklenmesi başarılı bir staj başvurusu için önemli olmaktadır. Bu doğrultuda kişiler ilk etapta üniversitelerden aldıkları öğrenci belgelerini ve zorunlu staj belgelerini taratarak maillerine eklerler. Buna ek olarak özgeçmişlerin de eklenmesi maillerin başvuru için hazır olması anlamına gelmektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler Sanovel firması ile Nisan ayı içerisinde iletişime geçmelidirler. Bu aşamadan sonra kişiler ile mail üzerinden iletişim kuran firma farklı taleplerde bulunabileceğinden kişilerin stajlarının onaylanması uzayabilir. Bu sebeple de kişilerin Nisan ayında başvurularını yapmaları rica edilir. Başvurular kabul edilmezse kişilerin önünde bolca süre olacağından farklı bir firmaya da geçilebilmektedir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Başvuru sonuçlarını da kişiler mail yoluyla almaktadırlar. Maillerde yapılan konuşmalar da İngilizce yapılırken sonuçları olumlu çıkan kişiler belirledikleri tarihlerde stajlarını yapmaya başlarlar.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir