Sinop Havalimanı Staj Başvurusu 2021

Sinop Havalimanı’nda Staj

Ülkemizin en kuzeyinde yer alan Sinop bu sebeple güney kıyılarında ki birçok noktaya oldukça uzakta bulunur. Bu doğrultuda şehirden batıda ve güneyde yer alan şehirlere gidecek olan kişiler her zaman havayolu ulaşımını kullanır. Bu doğrultuda Sinop Havalimanı ilk adres olurken kısa süre içerisinde Türkiye’nin her noktasına ulaşım sağlanır. Bu düzen içerisinde bir yandan çalışan çok sayıda kişi varken bir yandan da stajlarını gerçekleştiren kişiler bulunmaktadır.

Sinop Havalimanı Staj Başvuru ve Şartları

Sinop Havalimanı’nda staj yapacak olan kişilerin herhangi bir gelir beklentisinin olmaması gerekirken yalnızca zorunlu stajlarını başarılı bir biçimde bitirmek için havalimanına başvuruda bulunurlar. Bu başvuruları sonrasında kişilerin sigortaları da okul tarafından yatırılmaya devam ederken vardiya sistemine öğrenciler dahil edilmemektedir.

Sinop Havalimanı Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Staj başvurularını havalimanlarına yapacak olan herkesin başvuru için internet sitelerini kullanması istenirken kişiler Sinop Havalimanı’nda da aynı yolu izlerler. Bu doğrultuda kendilerinden istenen bilgileri eksiksiz bir biçimde giren kişiler başvurularını birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilir.

Staj Başvurusu Gerekli Evraklar

Başvuru aşamasında Sinop Havalimanı kişilerden belge talebinde bulunmamaktadır. Eğer kişilerin başvuruları onaylanırsa bunun sonrasında bir talep ile öğrenci belgesinin, staj belgesinin ve sigorta belgesinin havalimanına teslim edilmesi istenmektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Sinop Havalimanı bünyesinde staj yapacak olan kişiler kış aylarının oldukça yağışlı geçmesi sebebiyle stajlarını yaz aylarında yapabilirler. Yılbaşından Nisan ayına kadar başvurular yapılarak yaz aylarında stajlar yapılabilmektedir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Başvurularını yapan kişilere geri dönüşler e-mail adresleri ve telefonları üzerinden yapılacaktır. Bu iletişim yollarını doğru bir şekilde havalimanına veren kişiler kısa sürede başvuru stajlarını alabilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir