Tansaş Staj Başvurusu 2021

Tansaş Staj Başvurusu

1973 yılında kurulan firma 2005 yılında Migros bünyesine katılarak Ege bölgesinde başlayan hikayesine tüm Türkiye’nin genelinden 300’den fazla mağaza ile devam etmektedir. Özellikle kampanyalı fiyatları ile dikkat çeken firma perakende marketçilik alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Firma bünyesinde hem mağazalar hem de depolarında 600’dan fazla çalışan bulunmaktadır.

Tansaş’ta Staj Şartları

  • Adayların tercihen gıda ile ilgili bölümlerinde 3. Ya da 4. Sınıf öğrencisi olması gerekmektedir. Firma daha çok öğrenciye destek olabilmek için stajların zorunlu staj kapsamında olması gerekmektedir.
  • Adayların öğrencilik dönemleri boyunca herhangi bir suçtan dolayı ceza almamış olması gerekmektedir.

Tansaş’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar Migros markası ile kariyer sitelerinde yayınlanan staj ilanları üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular sadece web sitesi üzerinden kabul görmektedir. Firmaya başvurular 20 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında yapılması gerekmektedir. Staj başvurusu sonrası uygun görülen adaylar staja başlamadan 15-20 gün önce firmanın insan kaynakları tarafından görüşmeye çağrıldıktan görevlendirme yapılmaktadır. Staj süreleri en fazla 45 gün ile sınırlandırılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir